2737
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125784 بازدید | 1044 پست
خوبکاری کردی

همین الانشم اینطوریه

میگفتم بدتر بود

فقط 46 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبکاری کردی

میدونی من یکی رو دوست داشتم وقتی اون عقد کرد من با این نامزد کردم بعد چند وقت قبل اون طلاق گدفت الان دلم می خواد نامزدیمون رو بهم بزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
2731
#فانتزیای_ذهن_یک_مجرد

جدی برای منم خیلی عجیب بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا باید با دلیل و منطق حرف بزنم یا باید از احساسم بگم  . هیچ قلقی نداره

اها

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
احساساتشو به بازی میگیریم خیلی مواقع که حرفم منطقی نباشه و قبول نکنه از در احساساتش میرم جلو و جواب ...

میشه یکم بیشتر توضیح بدی بلکه منم یادبگیرم😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
احترام میذارم خیلی محبتی هستم ...یعنی محبتم را نشون میدم و محبت ازش میگیرم ...همیشه میگه زن با محبت ...

دقیقا من بااینکه ازدواج نکردیم هنوز ولی نتیجه احترام و محبت رو میبینم هربار که احترام میزارم یا محبت میکنم دوبرابر برمیگرده بم

من هرچی میخاستم بگیرم میگفت به درد نمیخوره الان میگم ببا عین فلان چیز که مامانت خریده بخریم

یا میگم ابجیت گفته فلان رو بگیر خیلی خوبه  یا این کارو بکن

تاثیر ۱۰۰ درصدی داشته رو شوهرم چون خانوادشو قبول داره خیلی منم از این راه وارد میشم

من هرچی میخاستم بگیرم میگفت به درد نمیخوره الان میگم ببا عین فلان چیز که مامانت خریده بخریم یا میگم ...

چه جالب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706