2737
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125980 بازدید | 1044 پست
بستگی داره غر بجا باشه یا نه شما هم حق دارین کوتاه اومدن بعضی جاها اشتباهه ولی با توجه به شرایط تو ...

چشم ممنونم

فقط 45 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مردا مثل بچه هان جایی میرن که محبت ببینن هم کلامی هم رفتاری به خواسته و نظرشونم که احترام بزاری تمومه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2731
خیلی  شوهر من ن بنده شکمه ن زیر شکم فقط احترام

این از اون بهتره احترام خیلی قشنگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
مردا مثل بچه هان جایی میرن که محبت ببینن هم کلامی هم رفتاری به خواسته و نظرشونم که احترام بزاری تموم ...

م محبت کردن برام سخته هم اون اذیته هم خودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا ؟ پیج دارع؟

پیج باید داشته باشه ولی من وویس هاشو کوش کردم

،وویس هاش تو گوگل هس دانلود کن گوش کن

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
2740
اره خیلی عزیزم

چه خوب ان شاءالله خوشبخت ترین باشید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر من قربونش برم کلا حرف گوش کنه . مگه اینکه واقعا توان انجام اون کارو نداشته باشه وگرنه نه نمیاره ...

چقدر قشنگ خدا حفظتون کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
م محبت کردن برام سخته هم اون اذیته هم خودم

یعنی چی؟ چطوری محبت کردن اذیتت میکنه؟ 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
[QUOTE=333470392]ما رابطه نداریم هنوز بدخلق شده[/QUOTE فروردینی باشه؛همینه چون طبعش گرمه وقتی باهاش ...

اره فروردین ماهیه

امیدوارم بعدش درست بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی چی؟ چطوری محبت کردن اذیتت میکنه؟ 

خجالب می کشم کلا خوشم نمیاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینا باهم مچ هستن چون هردو اتیشن  ولی مرداد ریاست طلب هست  اگ آذر اینو قبول نکنه ممکنه م ...

وای دقیقا من ۸سال با ی مردادی دوست بودم

بابا من شبیهه پروفایلم نیستم هی نگو تو چی میگی با اون سیبیلات
2706