2733
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125782 بازدید | 1044 پست
خیلیم ب تمیزی حساسن

اخه یه زمانی ممکنه نشه 

فقط 46 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس زنانگی رو بلد نیستیم اخه😂

منم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
2728
میشه بگی چه جوری محبت میکنی؟ من بلد نیستم. مامانم هم هیچ وقت محبت نکرد به بابام که یاد بگیرم

توجه میکنم به حرفاش 

حواسم به حالش هست 

سکوت دوست داره سوالی نمیپرسم 

میگه ممنونم درک میکنی 

به حال خودش باشه بهتره باز خودش میاد حرف میزنه 

از ناراحتیش شغلی بیشتر

۹۹ درصد زندگیش کارشه میگه نمیخوام تحت فشار باشم در آینده 

دیگه اخلاقاش دستمه. خودش خوبه وگرنه غر هم میزنم عصبی هم میشم اونم ساکته باز 

ولی میدونم کجا کوتاه بیام

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
خیلیم ب تمیزی حساسن

این درسته..ولی من اکثر مردهاشو ک میبینم خیلی شیطونن هم برادرم هم پارتنرم شهریوری ان یکم بیش فعالی دارن انگار

بابا من شبیهه پروفایلم نیستم هی نگو تو چی میگی با اون سیبیلات
خودت چ ماهی هستی

اردیبهشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودتون هر روز برای خونه غذا درست میکنین؟ 

بله به غیر از جمعه ها.

عاشق اشپزی هستم 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2738
توجه میکنم به حرفاش  حواسم به حالش هست  سکوت دوست داره سوالی نمیپرسم  میگه ممنونم ...

چندساله ازدواج کردین

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نمیدونم چطور بگم قلقش چیه

اما بلدمش🤷🏻‍♀️

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
2706