2733
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 126039 بازدید | 1044 پست
حوصله ندارم کسیو خر کنم فحش بدع فحش میدم بی احترامی کنه بی احترامی میکنم چشم در مقابل چشم

بعد اگه یه چیزی بخوای قبول نکنه چیکار می‌کنی؟

فقط 41 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همسرت متولد چ ماهیه

همسرم نیست هنوز

فروردین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

اسی شرمنده ولی ب تاپیکت ربط داشت برا همین سوالمو میپرسم لطفا راهنمایی کنید

من با دوست پسرم راجب اینکه در اینده منو کتک میزنه یا نه صحبت کردم  گفت که نمیدونم شاید بزنم شاید نزنم بستگی ب موقعیتی داره که توش قرار گرفتم من راه های مختلفی رو استفاده کردم ک منصرفش کنم یا که بتونه جلوی خودشو بگیره ولی بازم حرف خودشو زد مثله گفتم طلاق میگیرم یا بچمو میبرم یا سرد میشم یا هرکاری دیگه ای همش میگفت پس این چ عشقیه ک با ی کتک کاری ولش کنی بری هرچی گفتم پس اگع توهم عاشق منی باید قید این کارو بزنی باز میگفت من گفتم شاید ، شاید اصن نزنمت

نظر شما چیه؟کات؟یا ادامه؟ چطوری از این کار منصرفش کنم؟

2731
احترام  احترام  احترام

تی دعوا احترام‌گذاشتن خیلی سخته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله

والا همسر من فقط میخواد بشینم به حرفاش گوش بدم و محبت کنم بهش 

شوهر عجیبی دارین 

حتما خیلی فکر هر دوتون ازاده 

که قلقشون همینه فقط 

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
اسی شرمنده ولی ب تاپیکت ربط داشت برا همین سوالمو میپرسم لطفا راهنمایی کنید من با دوست پسرم ...

خب چرا همچین سوالی پرسیدی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا همسر من فقط میخواد بشینم به حرفاش گوش بدم و محبت کنم بهش  شوهر عجیبی دارین  حتما خی ...

چقدر همسرتون محبتی هستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میتونه انجام نده زوری نیست ک

اگه خیلی براتون مهم باشه بازم انجام نده ناراحت نمیشین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706