2737
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125992 بازدید | 1044 پست
سلام به روی ماه تون  از دیدن محبتش اشک میریزین ؟  یعنی بدتون میاد؟

نه اشک نمیریزم ولی از درون حرص میخورم

محبتش اذیت کننده میشه بعضی وقتا 

مثلا کلامی جلوش کم میارم

جسمی یه موقع میبینی نصف شب هی میگه نخوابیم حرف بزنیم یا خوابم دارم از شدت خواب میمیرم هی بوس میکنه یا یه جوری بغل میکنه که نصق شب تمام بدنم خشک میشه میخوام غلت بزنم کمر دردی ام اخه نمیذاره میگه تورو قران از بغلم نرو واونموقع واقعا اشکم در میاد بهش غرمیزنم بهش برمیخوره گاهی صدامو میبرم بالا ناراحت میشه پشتشو میکنه بهم میخوابه عذاب وجدان میگیرم اصلا ارامش ندارم کار هر روزشه واقعا خسته میشم خیلی خسته

قدیمیا میگن مردا بنده شکم  و یه وجب زیر شکمشونن حالا راستو دروغشوخدامیدونه

راسته ولی کامل نیست

بعضیا شکمی اند 

بعضیا زیر شکمی اند

بعض ها هردو با همن

گروه چهارمی هم وجود دارند که احترامی و شخصیتی اند

فرضا آدم زندگی من جزو اون دسته چهارمه و خیلی از ترفندهای روانشناسی روش جواب نمیده

تو همان جرعه آبی که به وقت سحر، نتوان لب به تو زد زوود اذان را گفتند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا خیلی انتقادگر هستن بگن بالا چشمت ابروعه نباید ناراحت بشی یا زودرنج باشی چون درک نمیکنن خیلی منط ...

من متولد آذر ماهم بنظرت با شهریوری اوکیم؟

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
2742
من تا ساعت ۱۶ الی ۱۷ سرکارم ...وعده نهار با هم نیستیم ...شب هم ایشون تا ۹.۳۰ سر کاره و زمان دیدن مون ...

این در مورد همه مردا صدق نمیکنه...خداروشکر مرد شما بامحبت و باشعور هستش...من خانوم میشناسم میگه صبح تا شب تنهاتویخونه منتظرهمسرم هستم.همینکه میادغذامیخوره یاگوشی یاخواب اصلا هرکاری هر روشی بکار بردم می‌گفت کلی محبت اینا میکنم اما بی فایده...بعضی مردا واقعا لایق نیستن.گفت الان افسرده شدم و داغون

این در مورد همه مردا صدق نمیکنه...خداروشکر مرد شما بامحبت و باشعور هستش...من خانوم میشناسم میگه صبح ...

حرف تون متین 

استارتر در مورد قلق همسرهای ما پرسیده و منم از خودم را گفتم🌹🙏

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
نه اشک نمیریزم ولی از درون حرص میخورم محبتش اذیت کننده میشه بعضی وقتا  مثلا کلامی جلوش کم میا ...

خب باهاش در یک موقعیت مناسب صحبت کنین ..از اذیت شدن هاتون بگین...

به نظرم سانسور کردن خودتون خیلی اشتباهه...

به جای عصبانیت، بهش در مورد فرق زبان و بدن عشق تون بگین

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
قربان شما  یه دلیلش اینه در مورد هر چیزی توضیح زیاد میدم یه دلیلش دیگه ش ذهن پر از مشغله ...

ممنووونم لطف دارید🤗

انشاله بهترین ورژن خودتون در جهان هستین باشین( بشین) و از موفقیت هاتون بشنویم❤🙏😘

2740
حرف تون متین   استارتر در مورد قلق همسرهای ما پرسیده و منم از خودم را گفتم🌹🙏

بله گلم.ممنون از اینکه گفتید.منم سعی میکنم روی غذاش متن عاشقانه بذارم پست و پیامهای عاشقانه بفرستم و همسرم کلی لذت می‌بره..ان شاالله همه زنوشوهرا باهم خوب باشن و همیشه بجای غصه ب دل لبخند به لب داشته باشن

بله گلم.ممنون از اینکه گفتید.منم سعی میکنم روی غذاش متن عاشقانه بذارم پست و پیامهای عاشقانه بفرستم و ...

ای جان 

عشق تون پایدار باشه انشاله😍😍😍

ممنون از دعای خیرتون🙏🤗

من متولد آذر ماهم بنظرت با شهریوری اوکیم؟

ببخشید یهو نظر میدما وسط بحثتون

منم شهریوری ام سه ساله با یه اذر ماهی تو رابطه ایم . دعوامون میشه خیلی زیاد ولی دوس داشتن بینمون واقعیه . شما اذر ماهیا دوس داریم موشکافانه بحث کنید که کلافه میکنه مارو. 

من الان دوماهه قهرم باهاش سر این کاراش چون متوجه حرفی که میزنه نیس. ینی یچیزی میگید متوجه نمیشید ادمو اذیت میکنه و یه مقدارم زیادی احساساتی هستید. ولی در کل این ادم اولین کسیه که عاشقانه دوسش دارم و لایق بهتریناس . دعا کن بینمون خوب بشه. 

چی داشتم میگفتم :)) اها :)) اگه یه کم جفتتون کوتاه بیاید اره چرا که نسازید با هم. ماها زود خر میشیم به جدیت مون نگاه نکن. موفق باشی ایشالا 

۱۰ سال هست متاهلم و زندگی میکنم ... اینا خیلی خیلی عادی و نرمال زندگی متاهلی هست 

سلام گرانبها جان خیلی خوشحالم که توی این تاپیک دیدمتون .خواستم ازتون تشکر کنم به خاطر محبت و خیرخواهیتون این که هرچیزی بلدین رو یاد میدین .اون کتابی هم که از روی تاپیکای شما درست کردن خوندم عالی بود.به خودتون افتخار کنید یه شخصیت الهام بخشین واسم🤩

خداوندا مرا خرج کاری کن که برایش آفریدی🌠
2706