2737
2734

پدزم  یه حقوق کارمندی میگیره  که    خیلیا هم همینو میگیرن و صاحب خیلی چیزان  ...پدرم حقوق رو   سالهاس مدیریتشو ب مادرم داده  البته چ مدیریتی

یه هفته  بعد از حقوق       هیچی دیگه تو دستشون نیست  

خریدای الکی     و  بی مورد    اصلا بدون پول نمیتونن   زندگی کنن    فقط  ۱هفته اول ماه حالشون خوبه  که پول توی دستسونه  بعدش   ک زنگ میزنم  میگم  مامان نمیای یه سر بزنی خونم میگه  پول کرایه ندارم   واسه  یارانه میام

خیلی از دوستام  پدرشون از پدر من خیلی کمتر حقوق میگیره   ولی همه چیزشون   سر حساب کتابه  ماشین دارن     پس انداز دارن  . ما    از بیرون همه فک میکنن خیلی پول تو دستو بالمونه ولی فقط خودمون میدونیم که   هیچی تو جیبمون نیست 

مادرم    همیشه میخاد خودشو رابین هود نشون بده      کلی  خرج دوتا بچه های  برادرم میکنه .  ما دخترا  ازش انتظار هیچی نداریم 

فک کنید    ۱۰ملیون دادم  قرض ب  خاهرم     هر ماه میگه   این ماه نشد ماه دیگه   برادرم خودش شاغله     ولی    کل هزینه های زندگی  رو مادرم میده  ..  بعد میتونه    مثلا  یه پس انداز کنه      اصن  ظرفیت    پول ندارن   خاهرم   مجرده دلش خوشه ب حقوق بابام    مثه خوره     میوفته تو جون  این پولا سر  ۱هفته هم  همشو ب باد میدن فقط میرسن    ۲تا   قسط بدن و وسایل   ماهانه خونه رو بگیرن  بعدش     یه جوری خرج میکنن  انگار     جزو پولدار ترینهای دنیان 

۴۰ساله پدرم یه ماشین نداشت هیجوقت    مادرم و پدرم     پس انداز نداشتن    هیجوقت  ...   مثلا مادرم  نگفت  سال اوله   به پسرت عیدی بدم از بس همیشه هفتشون گرو هشتشونه

خاهرم ازم    پول قرض  گرفت   کفت برا کلاس ارایشگری   ... بعد   دیدم     فرداش رفت با دوستاش اردو  ۷۰۰تومن پول داده     .  هیچوقت نادرم رسم  زندگی   پول جمع کردن رو بهمون یتد نداد الان    هممون همینجوریم دوس داریم فقط خرج کنیم       فقط ریختو پاش کنیم .      دوستام   یک هزارم  من پول دستشون نیست ولی    جوری همه چی دارن  که      من موندم تعجب من با این همه پول ک شوهرم بم میده   هیچی ندارم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از همین الان دیر نشده یاد بگیر پس انداز کن مادرت یادت نداده تو یادبگیر به بچتم یاد بدی 

نمیدونم چطوری پول دستت میاد ولی هرماه یه مقداریش رو پس انداز کن طلاهای ریز بگیر سکه پارسیان کم کم یاد میگیری منم مثل تو بودم با اینکه همیشه پول داشتم ولی پس انداز بلد نبودم یه جایی به خودم گفتم بسته دیگه ولخرجی از مهر تا دی ۱۹ میلیون جمع کردم طلا خریدم فروختم ۲۴ میلیون،۲۴ میلیون رفتم ارز دیجیتال گرفتم خداروشکر روز به روز داره بیشتر میشه 

تو هم میتوتی دیر نیست

2728