2737
2739
جدی ینی فقط من فرصت دارم اردیبهشت فرهنگیان بدم و بیارم؟!

صبح بخیر

بله

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت ثبت نام کن چرا بلند شی بری؟ کافینت جای ۲۱۸ تومن ۳۰۰ ب بالا میگیره:/ همین الان برو سایت سنجش ...

شما خودتون ثبت نام کردید؟؟

وای من بلد نیستم وگرنه خودن ثبت نام میکردم

کافی نت خیلی میگیره 

قسم به آرامش بغلت تا تهش منتظرتم سرباز من...:)
2728
عزیزم دیگه بلیط خریدیم الان که فکر میکنم مث سگ پشیمونم

امیدوارم اونجا بتونی بخونی لااقل

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
آره🤕

داستانش با اون داروسازه چیشد؟

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
خیلی دلم میخواد ببینمش😞

عزیزدلم

ولی رفتی اونجا خیلی با اعتماد بنفس باش

بچا با گوشی ثبت نام کردین؟؟ چجوری تونستین بگین من انجام بدم 

کاری نداره خوشگلم هر چی اطلاعات مخاد وارد کن برا عکس هم از عکست عکس بگیر تو تلگرام بفرست برا کسی  سایزش درست میشه همونو دوباره ذخیره کن برا عکس داوطلبی 

خنده بر لب میزنم تا کس نداند غم من وگرنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت☺️
2740
هر دو منظورت چی و چیه؟؟

من هم فرهنگیان رو ثبت نام کردم و همین اردیبهشت قراره بدم‌. هم تیر ثبت نام کردم‌.  کنکور فرهنگیان کاملا جدا از بقیه کنکور ها هست و شانس قبولی برا دانشگاه فرهنگیان همین اردیبهشت کنکورشه‌.

من گفتم تیر هم ثبت نام کنم اگه فرهنگیان نیوردم‌ لااقل تیر شاید سراسری یا دولتی قبول شدم‌.

دوست داشتی برای قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان با قلب مهربونت دعا کن                                               ‌‌‌خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم...🌱
وای😂😂 راستش اشکالم نداره من واسه فرهنگیان رفتنم دو به شکم  سه منبع جداش واقعا سختن و خیلی د ...

نه منابعش که راحتن

البته اگه اردیبهشتو ثبت نام نکردی که دیگه هیچ..

چرا نمیشه؟ ینی فرهنگیان اردیبهشت و که ثبت نام کردیم واسه تیرم هست؟؟؟ یا نه فقط اردیبهشت فرصت داری ...

فقط اردیبهشت

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
کاری نداره خوشگلم هر چی اطلاعات مخاد وارد کن برا عکس هم از عکست عکس بگیر تو تلگرام بفرست برا کسی&nbs ...

چجوری بفرستم برا کسیو و اوکی بشه سایزش؟؟

میشه لطف کنید درخواست دوستی بدی بهم یکی یکی مراحلشو کمکم کنی ثبت نام کنم

قسم به آرامش بغلت تا تهش منتظرتم سرباز من...:)
2706