2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این واقعیه 

نصفه شب تلفن خونمون زنگ خورد و همه سراسیمه از خواب پریدیم ولی قطع شد. به آیدی کالر تلفن دقت کردیم شماره تلفن خونه خودمون بود😐😐😐😐

🔴🔴🔴لطفا لایک نکنید با تشکر🔴🔴🔴
2738

بچه بودم میخواستم برم از مارکت محلمون بستنی بخرم داشتم میرفتم دمپایی هم پام کرده بودم 

همینطور که میرفتم یک پیرزن که کمرش خیلییییی خم بود موهاشم حنا کرده بود از روسریش بهم ریخته بود بیرون اومد جلو گفت کجا میری دخترم چقدر تو نازی بیا ببرمت خونمون با هم عروسک بازی کنیم منم قلبم داشت تند میرد اومدم بدوام دمپاییم جا موند منم فقط میدوییدم یک لحظه برگشتم پشتمو دیدم هیچکسسسس نبود  برگشتم دمپاییمو بردارم دیدم هیچکس نیست  دوباره اومدم برگردم دیدم جلوم واسته انقدر جیغ کشیدمممممم که همسایمون اومد بیرون زنگ زد مامانم اومد منو برد 

هنوزم میتزسم

برای خودم نیست ولی میزارم

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞

باورتون نمیشه اکثر فامیلای‌ من جن و اینا رو خاطره دارن ازشون. موندم چرا آخه اجنه‌ به فامیلای‌ من گیر میدن😁😂

دوست داشتی برای قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان با قلب مهربونت دعا کن                                               ‌‌‌خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم...🌱

هیچی امروز بعد عمری شوهرم زد به سرش بریم گردش ویلا رزور کرد آماده چیتان پیتان خواستیم بریم‌ تو همین حین که من دلشتم لباس میپوشیدم و شوهرم وسایل برد پایین پسرم دزدکی رفت خونه همسایه و‌نیومد نیم ساعت دم در تو ماشین بودیم تا آقا تشریفش بیاره آخرم شوهرم لج کرد کنسل اش کرد 

هیچی دست از پا درازتر برگشتیم تو خونه همین اومدیم خونه پسرم اومد خونه😶

بچه بودم میخواستم برم از مارکت محلمون بستنی بخرم داشتم میرفتم دمپایی هم پام کرده بودم  همینطور ...

منم تو بچگی مشابه این تجربه رو دارم کمی متفاوت تر، یه حمله پنیک‌واقعی بهم دست داد سر اون قضیه و اون پیره زن، گمونم ۵ سالم بود

2706