2737
2739

من چهار ماه پیش این غلط رو کردم، فراموش کردم ولی هرچند وقت یک بار یادم میوفته خیلی حس سنگینیه برام

این جوابش بود با اینکه خیلی ملایم بود و همه چیز رو به شرایط خودش ربط داده بود اما من خیلی متأسفم واسه خودم، دعا کنید یه مورد خوب سر راهم قرار بگیره این رو بشوره ببره😄😐

گفتش که من سالها بود که خودم رو متقاعد کرده بودم دنبال زندگی مشترک نباشم و در ذهنم رو به روی این موضوع بسته بودم (۳۸ سالشه) ولی این احساس شما مثل یه منبع نور بود برام که از لا به لای این در به من میتابه و این کشمکش رو در من ایجاد کرده که بیام بازش کنم اما خودم شرایط درست و حسابی ندارم و نمیخوام شما رو توی بلاتکلیفی و ترس و دلمردگی خودم درگیر کنم😢

منم گفتم به تصمیمت احترام میذارم و برای همدیگه آرزوی خوشبختی کردیم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

نه بمیرمم همچین کاریو نمیکنم چون اگر جواب رد بده واقعااا افسرده میشم😑😂

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
معلم ادبیاته ایشون! خودت چندسالته؟

وای کلی خندیدم به معلم ادبیات گفتنت، خیلی سعی کرد ادبی صحبت کنه چون من خودم خیلی ادبی صحبت میکنم و زیاد وسط صحبت هام شعر میپرونم، فکر کنم خواست کم نیاره😂😂😂

من سی و یکسالمه، همکار بودیم، نه ادبیات نیستیم،مهندسی خوندیم 😂😂

اره ۱۲سالم بود ب رفیق داداشم گفتم عاشقش حالا مارمولک لاغر مردنیو کلن یه باردیده بودما یه جوری رفتارم ...

خوب شد با مارمولک ازدواج نکردی والا، پسر چیع که مارمولک لاغر مردنیش چی باشه😂😂😂خدا روشکر مال من گوشتی بود🤣🤣

2706