2737
2739

سلام وقت بخیر ابجی السا هستم ببخشیدمزاحمتون شدم دوستان من نه هفتمه حاملم پریشب رابطه داشتم اینم بگم ک قبل رابطه من کل روز کار کردمو پیاده روی هم داشتم بعد رابطه لکه بینی شدم صبحش لخته خون قهویی خیلی کوچولو ازم افتاده دیروز سه چهار بار ازم لخته قهویی افتاده خونریزی شدم غروب شدید نیستا توی این دو روز دو پد بهداشتی استفاده کردم رنگشم قهویی ابکیه خون پریودیم قرمزاستش هیچ دردی ندارم بنظرتون این خون بخاطر چی استش چکار کنم قطع بشه دسترسی به دکترمم ندارم 

همین الان بروسونوعصرم برودکترحتمابایدشیاف مصرف کنی

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دسترسی ندارم یعنی چی الان . 9 هفته اینهمه کار و رابطه اخه؟ هر چه زودتر باید بری دکتر خطر سقط هست 

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
2728

من الان دوماه و خورده ای هست رابطه ندارم،گلم اینهمه زحمت میکشی بخاطر رابطه خدای نکرده جنین و خودتو به خطر ننداز ،تحمل کن جاش سفت بشه دکتر منع رابطه نده بعد....ان شاالله که چیزی نیست برو اورژانس شیاف بدن بهت ،بعدش استراحت کن عزیزم

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2738
این همه فعالیت قصدت سقط بوده؟؟  اگه سنو رفتی و قلب بچت تشکیل شده بوده شیاف پروژسترون بزار و اس ...

ی بچه شیطون دارم بغلیه کل روز بغلم توی خونه میچرخونمش حتی با بچه بغلم کارای خودمو میکنم

من الان دوماه و خورده ای هست رابطه ندارم،گلم اینهمه زحمت میکشی بخاطر رابطه خدای نکرده جنین و خودتو ب ...

منع رابطه نبودم کلا این چند وقت رابطع نداشتم بجز پریروز که کار دستم داد

تا دکترم پنج ساعت راهه 

بااین وضعت مسافرت هم هستی ؟۳ماه اول رابطه نباشه بهتره کارهم زیادنکن الان مسئولیت وزندگی یه آدم به توبستگی داره هرکاردلت خواست نبایدبکنی به نزدیک ترین دکتریابیمارستان مراجعه کن ایشااله چیزی نیست ولی داروحتمابایدبگیری

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
نخواسته بود ولی میخوامش 

ولی از من به تو نصیحت اگه شرایط مشاوره رفتنو داری حتما برو 

من یه بچه ۲سالو نیمه دارم دومی هم ناخواسته شد و الان دوماهشه و من واقعا داغونم و افسردگی شدید گرفتم 

خیلی شرایطم بده تو خیلی مراقب باش مثل من نشی

2706