2737
2734
عنوان

فرض کن خدا کامنتای این تاپیک و میخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 141 پست
خدا خودت در جریانی که 😅 راستی خدا شکرت 🙂🌹

صدرصد در جریانه😂😂⚘

♥️

قشنگترین دیالوگ اونجاییه که پدر ژپتو به پینوکیو گفت: پینوکیو از چوب بمان ادم ها از سنگن *👌👌سلام سلام من برگشتم😂😂♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا؛۴ساله م محتاج بندههاتم امسالو محتاج خودت کن دستمون توجیب خودمون بره  اگه امسالم قراره ب ...

خدا نکنه عزیزدلم 

ایشالا که مشکلت حل میشه به بزرگیه خدا شک نکن

قشنگترین دیالوگ اونجاییه که پدر ژپتو به پینوکیو گفت: پینوکیو از چوب بمان ادم ها از سنگن *👌👌سلام سلام من برگشتم😂😂♥️
2731
فرض که نمیخواد خدا از همه چیز باخبره حتی چیزایی که تو دلمون باشه و به زبان هم نیاریم.

بله درسته خواهرم⚘♥️

خدایا  همیشه برام خوب خواستی همیشه خودت نشونم دادی  هرکاری کردی بعدش فهمیدم صلاحم بوده&n ...

آمین🤲

2738
اگر واقعا هستی انتظار دارم فرای حرفایی که بشر تا به حال دربارت گفته، باشی وگرنه ناامید میشم

هست عزیزم شک نکن 

مگه خدا تو دلامون نیست خودش همه چی رو می دونه

چرا دردمو درمان نمیکنه چرا مسکلمو حل نمیکنه من خطا کردم درست ولی تا کی عذاب.....

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  
خدایا به بزرگیت قسمت میدم منو به عشقم برسون التماست میکنم منو عشقم که خودت می‌دونی باهم ازدواج کنیمم ...

ایشالا عزیزم 🤲

فرستادم

2706