2733
2734
عنوان

بنظرتون داره طلسم باطل میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 71 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرا

نمیدونم

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
نبابا اصلا ربطی ب قران نداره مگه قران بازیچه س .گناه داره این حرفارو نزنید 

عزیزم همین قرآن باعث از بین بردن سحر و کمک کردن به ما میشه.شما منظور من رو بد متوجه شدین.

بالاخره انرژی منفی بخواد از بدن بره بیرون حتما علائمی از خودش نشون میده

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍
2742

اولا که حتما یه دکتر قلب برو چکاپ بشی واسه تپش قلبت 

دوما سوره های معوذتین ((فلق و ناس))  رو دائم بخون با ایه الکرسی  

یه حرز امام جواد هم از جای معتبر تهیه کن و پیش خودت نگه دار 

حتما این کارهارو انجام بده منم از سر گذروندم همچین وضعیتی رو 

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
میگن خوبه منم وقتی نیت کردم پخش کنم تا چند روز که پخش میکردم به قدری سنگین شده بودم همش تو جام بودم ...

منم الان سنگینم خیلی

تا چند وقت گوش دادین و تا چند وقت علائم داشتین؟

اولا که حتما یه دکتر قلب برو چکاپ بشی واسه تپش قلبت  دوما سوره های معوذتین ((فلق و ناس))   ...

شمام بقره پخش کردین؟ 

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2740
عزیزم همین قرآن باعث از بین بردن سحر و کمک کردن به ما میشه.شما منظور من رو بد متوجه شدین. بالاخره ا ...

درسته عزیزم قران سراسر نور و معجزه س 

ولی اینکه بگی قران گذاشتم تب لرز کردم و بدنم ال شد بل شد درست نیست . بی احترامیع

برای دوستم یه موضوعی رو 125698742 بار هم تعریف کنم بازم بادقت گوش می کنه 😍😍😍
پنجاه آیه قرآن بخونی سحر باطل میشه. بعدم تو خودت باید درخودت انگیزه ایجادکنی ورزش کنی کتاب بخونی غذا ...

بخاطر ماه رمضون گفتم کمتر فعالیت داشته باشم.

درست میگین شمام.ممنون بابت کمکتون 

منم الان سنگینم خیلی تا چند وقت گوش دادین و تا چند وقت علائم داشتین؟

من 5 6 روز فک کنم 

ترسیدم هی یکی گفت خوبه یکی گفت خطرناکه رها کردم

بارداری حساسیت به این مسائل رو بالا میبره ترسیدم منم

من  دارم میخونم حدود ده روزه 

این مدت  ی خابای دیدم نمیدونم ربط داره یا نه 

دیروز تو خونمون الکی الکی بحث شد ...بازم نمیدونم ربط داره یا نه

ی لوکشین برا خدا بفرستید شاید ایرانو گم کرده!:)💔

من چهل روز خوندمش نه اینکه گوش بدم ،اصلا همچین علاعمی نداشتم ،البته از طلسمم مطمعنم که هست ،، بعد از چهل روز یه خوابی دیدم که تو خواب بهم فهموندن باطل نشده

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 
2706