2737
2739
عنوان

جاریم دعوتمون کرده خونه‌ش+📸

3225 بازدید | 109 پست

کلا سالی یبار بیشتر دعوت نمیکنه ... 

ما پارسال بهار بهشون زنگ زدیم گفتیم بریم شهربازی نیومدن(با مادرشوهرم و خواهرشوهرم اینا) بعد خودمون رفتیم ... تولد دختر خواهر شوهرم شد گفتیم بیایین بریم سینما و کافی شاپ باز نیومدن ... ما ماشین خریدیم رستوران دعوت کردیم آخرین نفر اومدن ... هر بار خلاصه یه بهونه آوردن تا بیان

خواستیم بریم عید سفر گفتن باشه روز مسافرت جاریم زنگ زد گفت تب و لرز کردم نیومدن بعد استوری گذاشته بود رفته بودن چالیدره

دیگه خیلی بهم برخورد

حالا امشب دعوت کرده همگی‌مون رو ... تو خونه‌ی مادرشوهرم اینا که بودیم من گفتم حالا بهتون خبر میدیم

ولی میخوام نریم 

باز از طرفی اگه ما نریم پدرشوهر مادرشوهرم رو کسی نیست ببره چون کسایی که دعوت کرده ماشیناشون پره

الان شات پیامای شوهرم رو میفرستم بگین جای من بودین چیکار میکردین

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....

سلام و صد سلام به دوستان نازنینم

سال نو برهمگی مبارک امیدوارم این سال،سال رسیدن به آرزوها باشه برای همگی

خانمهایی که حساب ویپاد دارن برای بچه های گلشون میتونن زیپاد نصب کنن مختص ب کودکان ونوجوانان هست

خیلی راحت از بازار یا مایکت دانلود کنید ونصب کنید

وقتی افتتاح حسابتون تکمیل شد بهتون۵۰هزار تومان هدیه میده

اگه دوست داشتید کد معرف پسرم بزنید

34235019

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خب چه اصراریه هر جا میرین زنگ میزنین بهشون 

برو ولی از این به بعد هر جا رفتین اونارو نگین 

تولد دختر خواهرشوهر هم اگه کسی قراره ناراحت باشه خواهر شوهرتونه 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2706