2733
2734
کجایی هستن؟؟

شوهرش اوکراینی هست

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️
خانومه ترکیه ای بود .زندگی به شدت عاشقونه ای داشتن . البته سالها بود ازدواج کرده بودن .خانومه فوت م ...

😂😂مردای اطرافه منم همینند بعد  ۲ ماه..

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شاید خانومه سر خیانت آقاهه دق کرد 🤔

نوه داشتن .عاشق هم بودن .

مرده تو مهمونی ها همه ش خانومه رو بغل میکرد میبوسید .

اسمش آنه بود .خدا رحمتش کنه .خیلی هم زیبا بود .

چند وقتی تو قلبش باطری بود وقتی فوت کرد مرده سه ماه بعد دوست خانوادگی شون و گرفت که با هم رفت و آمد داشتن 

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2728
😂😂مردای اطرافه منم همینند بعد  ۲ ماه..

من میگفتم مرده دق میکنه .

بعدش دیدمش جوون تر شده بود .

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2740