2733
2734

فقط میتونم بگم خسته ام...

از همه چی..میرم سرکار خسته ام میخوابم خسته ام تو خونه ام خسته ام مهمونی ام خسته ام مسافرت خسته ام 

خستهههههه ام خستهههههه

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همینطوررررررر

خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسیدن به عشقم یکی یه صلوات بفرستید...

انشالله هرکسی واسم دعا کرد خداصدبرابرشو به دل مهربونتون برگردونه..

منم دلخوشی هم ندارم شدم ی زامبی اگر بخاطر مادرم نبود اصلا از رختخواب بلند نمیشدم

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
2738
باید ب ی چیزی دل ببندی تابشه انگیزه ت

میدونی از خواستن و دویدن زیادی خسته ام

کاش میشد قلبمو از سینه دربیارم که دیگه هوس چیزی که مال خودش نیست نکنه

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
منم همینطور  هیچی حالمو خوب نمیکنه

حتی حوصله گریه کردن ندارم

میدونی از خواستن و دویدن زیادی خسته ام کاش میشد قلبمو از سینه دربیارم که دیگه هوس چیزی که مال خودش ...

ما ادما از ی چیزی غافل میشیم

اونم اون خالقی هست ک همیشه صدامون میزنه ومنتظرمونه ولی ما ذره ای هم توجه نمی کنیم بهش

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه