2737
2734

من یکی از داروهای اعصابی ک میخورم قطع کردم..بازم میخورم ..بعد من نشخوار فکری دارم..وسواس فکری هست نمیدونم چیه...کلی اسکرین راجب موضوعات مختلف مثل ماسک های مختلف مو و پوست و اشپزی و درمانی و..موندم چکار کنم چند هزارتا شده...میگم بنویسم بعد میگم چجور انجام بدم😭😭😭کلی چیزای مذهبی..وای خدا عمرم کفاف نمیده😭😭😭 کمکم کنین خواهرا 

همه رو پاک کن، بعد از این همه اطلاعاتی که داری فقط کاری که به نظرت درسته انجام بده!

خب ی سری نکات ارایشی..بهداشتی هزارتا کوفت هست..میگم بنویسم توی دفتر کل روز وقتمو میگیره لعنتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ذهنت هم باید مثل زندگیت منظم باشه      یکسری چیزا با اینکه خوبه ولی به کارت نمیاد یا میبخشی یا میدی بازیافت یا میفروشی 

همه اطلاعات ذهنت هم برات مفید نیست هرچند درست و خوب باشه  

اگر دلت نمیاد پاک کنی  یه فایل بایگانی درست کن یکسری چیزا رو مثل انباری بریز توش  

باید اولویت بندی داشته باشی 

الان این برای همه همینجوره انبوهی از اطلاعات درست ولی ناکارآمد ریخته سرمون

2731

همه رو یک جا پاک کن هرچی بخوای تونت  با یه سرچ سی ثانیه ای بدست میاری 

شما به هیچی نیاز نداری جز ارامش 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2738
خدا حفظت کنه🥲کاربردی  ولی سخت

خدا نگهت داره 

یه لحظه به خودت غلبه کنی کافیه تا از شرهمشون خلاص بشی 

ادم یه نکته بخواد لابلای چندهزارتا اسکرین شات هرگز پیدا نمیکنه ولی با یه سرچ ساده چرا

تازه برای هرمشکلی هرروز راهکار جدید میاد اونا دیگه قدیمی شدن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......