2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل رحمت چیه؟

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2731

تحت نظر بودم درمان شدم

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

من اگر قرص نخورم اصلا نمیشدم  حتی  فرص  ی روز  دیر میخوردم باز نمیشدم  ولی  دوبار باردار شدم و بچه مشکل داشت گفت بخاطر رحم و اندومتر و ایت داستانا بود ک  تو هفته های پایین افتاد     برای این میگن اول مشکل رحنتو رفع کن بعد باردار شو    بعدش  ک  با طب سنتی رفع کردمشون درست حسابی باردار شدم  

هم با قرص باردار شدم،هم طبیعی

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️
2740
مشکلت چی بود

اندومتریوز     تنبلی تخمدان شدیدددد(وقتی دکترم سونوم کرد گفت من تتبلی زیاد دیدم ولب تو فاجعه ای ) 

چربی دور شکم  

دیابت ارثی 

فشار خون ارثی 

چسبندگی  لوله ها

روده ی تحریک پذیر ک زده بود ب کبد و کلیه

عفونت ادراری  ک گاه و بیگاه خوب میشد باز میومد 

مشکل  پر شدن صفرا 

تبروعید کم کار شدید  

رحم سرد     عدم وجود تخمک درست حسابی و بزرگ نمیشدن  حتی با قرص  

تعداد تخمک کم و ذخیره تخمدان پایین    و  کیست تو هر دوتا تخمدان 

و هزاران کوفت و زهرمار دیگر  🤣🤣🤣

شوهرم فقط سالم بود