2737
2739
عنوان

نصیتتون چیه در این مورد؟

347 بازدید | 23 پست

خانما من دوستام تو دوران کنکور سه دسته شدن

دسته اول تا دیدن منم دازم درس میخونم و خب وضعیت درسی بهتری داشتم بهم گفتن خودمونو باهات مقایسه میکنیم و اسنرس میگیریم(حسودی خودمون)و خب ترجیح ب قطع رابطه دادیم و نمیدونیدددد چقدرررر بچه گانه رفتار میکردن مثلا پیش یکی بودن طرف متو صدا میکرد میرفتن😐اصلاا یکیشون خو الکی فاز گرفت چون اصلا ماجرا بهش ربط نداشت😐😂

دسته دوم میومدن ناامبدم میکردن و راحب درس خوندتشون بهم دزوغ میگفتن ک ما فقط ی ساعت مبخوابیم تو کلاس شما فقط فلانی و فلانی در میاد تو فقط با خوندن زرنگی و باهوش نیستی و همش میخواست بهم بفهمونه دلیل معدل بالا و اینام خوندن خیلییییی زیادتر از اوته و همش میگفت من نمیخونم ولی دائما اینحوری میگفت بهم

و دستع اخر فداشون بشم پشتم موندن و بدون حاشیه کنارمن

دسته اول ک هیچ شمادبودبد با دسته دوم چیکار میکردید؟؟؟

دسته اول واقعا حال بهم زن نیس؟😂

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولکن بابا ب چ چیزایی فک میکنی

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2738

ببین تا یه حدی راست گفتن خوندن زیاد ربطی به هوش نداره خیلیا باهوشن ولی خیلی کم میخونن

دسته دومم اگه از رو‌حسودی گفته باشن فقط، خب مث دسته اولن و از اونام بدترن

تو درکل کار خودتو بکن چیکار به بقیه داری

با کسایی که مث خودتن ارتباط داشته باش نه همه

و چیزات و هدفاتم به کسی نگو 

منم توی دوران مدرسه همین بودم جزو شاگرد اول های کلاس بودم از روی زورشون می گفتند تو ۲۰ می‌شی چون می خونی و پرتلاشی در صورتی که من نصف اونا هم درس نمی خوندم.

برات مهم نباشه باهاشون در ارتباط نباش و فقط روی خودت تمرکز کن

2706