2737
2734

میترسم بچم شبیه اینا بشه

اصلا از اخلاقش و حرف زدنشون خوشم نمیاد

شوهرم خیلی فرق داره با اخلاق و صبوره

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

یعنی دادمیزنن یاولم صداشون بالاس؟

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه جادیدم بچهه سرمامانش دادزدگفت مامان آب میخوام مامانه خیلی آروم وباملایمت گفت چی گفتی مامانی نشنیدم بچهه وقتی مامانشواونجوری دیدآروم گفت آب میخوام

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
یعنی دادمیزنن یاولم صداشون بالاس؟

کلا جیغ میزنن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ما هممون همینیم کلا ولوم صدامون بالاس جتی اگ بیخ گوش هم باشیم

بابام میگه بریم آپارتمان دوروزه می اندازنمون بیرون 

همینجا ک صاحب خونه ایم کلی تذکر شنیدیم د الان خیلی بهتر سدیم مثلا😂😂 

2738