2737
2739
عنوان

می‌خوام موهامو اکسیدان خالی بزارم

250 بازدید | 17 پست

فقط سر موهامو امتحانی 😂من تاحالا موهامو رنگ نکردم مجردم مامانم اجازه نمبده ...می‌خوام فقط سر موهامو اکسیدان خالی بزارم ۶ درصد دارم روشن میکنه؟😂چقد بمونه؟

بعید میدونم رنگ موهای طبیعی هست ازونا بزار

چن سالته؟؟

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

نارنجی میشه

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نارنجی میشه

جدی؟؟؟

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2738
جدی؟؟؟

آره یه نارنجی بد رنگ

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
نارنجی ؟؟میگن زنگ نمیگیره که

چرا من مجرد بودم زدم البته  نارنجی کمرنگ 

۲۱..رنگ موی طبیعی چی میشه گذاشت غیر حنا؟

باید بری از لوازم ارایشی فروشیا بپرسی

میتونی هم بری ارایشگاه بزاری

هیچی نمیشه فقط موهات زبر میشه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706