2737
2734
چطور عنبرنسارا استفاده کنم؟

چشم‌ها کاملا بسته 

دهن بسته 

فقط از بینی،اصلا عمیق نکشید که بره داخل ریه،فقط در حدی که وارد سینوس‌ها و بینی بشه،خیلی کم و مختصر، چند ثانیه صورت رو با اون وضعیت که گفتم روی دود قرار بدید بذارید خودش وارد بینی بشه،بالای 10 دقیقه انجام ندید،باید فضای باز باشه که دود وارد ریه‌ها نشه چون خیلی سریع ریه عفونت می‌کنه،این ماده بسیار قدرتمنده و نباید وارد ریه‌ها بشه،برای عفونت  سینوس‌ها و واژن،عالی عمل می‌کنه.

در هفته بیشتر از 3 بار انجام ندید.

ویتامین‌‌دی،منیزیوم،ب‌کمپلکس،امگا۳،زینک،ب۱۲

با نسبت و مقدار اصولی با توجه به وزن، سن و جنسیت.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.
چشم‌ها کاملا بسته  دهن بسته  فقط از بینی،اصلا عمیق نکشید که بره داخل ریه،فقط در حدی که و ...

مرسی عزیزم کامل توضیح دادی میگما برای عفونت گوش

من میریزم توشیشه میگیرم درگوشم درسته یانه؟

💞خدایاشکرت💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم کامل توضیح دادی میگما برای عفونت گوش من میریزم توشیشه میگیرم درگوشم درسته یانه؟

بله مشکلی نداره

ولی مسئله اینه که عفونت گوش میانی در بعضی مواقع خیلی سریع به عصب گوش آسیب میزنه و به شنوایی آسیب میزنه

اگه خیلی زود جواب نداد باید سریع به پزشک مراجعه کنید.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.
2731
ممنون

عزیزم دکتر به من این قرص رو داد که گفت یه نصفه رو دو بار در روز تو آب حل کنم و بخورم چرک های سینوس رو نرم میکنه و خارج میشه از بدن. من ایران نیستم امیدوارم که تو ایران هم پیدا بشه این قرص

Belle سابق
2738