2737
2739

دکترا چرت زیاد میگن ، یه چیز کلی مبگن در حالی که ارث ژنتیک و تغذیه و فعالیت و دارو همش رو وزن تاثیر میزاره ، حالا قد رو اره دیگه از ۲۲ سالگی به بعد قابت ثابت میمونه ، ۱۶سن خیلی کمیه ، شما هنوز خیلی جا داری   ، برو دکتر تغذیه رژیم لهت بده وزنت بره بالا ،بالا تنه هم خودش به مرور  بهتر میشه  ، خواهر من فلت فلت بود بعد ازدواج و بارداری تازه رو فرم اومد و شکل گرفت 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بیشتر برام میگی ؟

ببین عزیزم راه برای چاقی و رشد اندام زیاده. هم میتونی بری دکتر تغذیه خوب. هم ازروش سنتی استفاده کنی ولی هم باید تغذیه ت خوب باشه هم ورزش کنی هم روغن بمالی هم اینکه هیچ وقت انگیزه تو ازدست ندی. چون با تلاش زیاده که میتوونی ب نتیجه برسی. شما برو عطاری خوب. پودر رشد سینه بخر و طبق اونچه بهت میگه میل کن. روغن خراطین اصل هم تهیه کن موقعی ک داری ورزش سینه رو انجام میدی قبلش بمال و کمپرس یخ هم بزار. اگه بتونی بری باشگاه که روی عضله های سینه ت فشار بیاری زودتر نتیجه میگیری. 

خلاصه. توخونه باید طبق برنامه ی تغذیه دایم غذادرست کنی وبخوری تو باشگاه هم سخت تمرین کنی. خودت ک بعد چندوقت نتیجه شو ببینی دیگه راحت ادامه میدی دستت میاد

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
پروفایلت زده مرد. فکر کردم دختری. پسرا که تو این سن ، بلوغ شون تازه استارت خورده. دختر هم بودی بازم ...

دیگ چی ن بابا من پیش بهترین دکترا رفتم ینی کل کرج رو زیر رو کردم و خیلی پول خش کردم نشد ک نشد دکترا بهم گفتن پسرا تا سن ۱۷ اخرش رشد میکنن دخترام ۱۵ ونیم دیگ اخرش و بهم گفتش اعتماد نکن میگن تا فلان قدو و ...

2740
نمیتونم برم بدنسازی میکن جلوی رشد رو میگیرن

عیب نداره بقیه ی کارها رو حتماانجام بده دیرترب نتیجه میرسی و بالاخره میرسی تا بیست سالگی اکی میشی

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
ن برای چاقیم میگم پودر چاقی بخورم و رشدتم دیگ بسته شده دکتر گفت

اصولا باید تا سن ۱۸ سالگی رشد داشته باشی ولی خب اگر میخوای بخور 

متاهل و متعهد🤝🦋' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘