2733
2739
عنوان

یه وقت هایی از خدا ناراحت میشم

126 بازدید | 18 پست

قلبم به شدت شکسته

یه مشکل بزرگ توی زندگیم پیش اومده. برام دعا کنید💔 من که دیگه صدام به آسمون نمیرسه

حس مادری رو دارم که بعد از سال ها بالاخره حامله شده. تمام ۹ ماه حاملگی رو خوشحال بوده. خدا رو شکر کرده

ولی بچه بعد از ۹ ماه تمام مرده به دنیا میاد

همونقدر حالم بده

شب و روزم شده گریه‌ . استرس. حال بد

به خدا میگم مگه من بنده ات نیستم؟

منم دوستت دارم

مثل بقیه

چرا اینطوری میشه زندگیم

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه

مشکلتو میشه بگی؟

اندازه مشکلم بزرگه؟

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نمیشه گفت عزیزم😔 قابل بازگو کردن نیست از قضاوت میترسم مربوط میشه به همسرم

ای بابا تاپیکمو بخون نوشتم ب هر دلیلی با ی اقا صحبت کردن تو زندگی مشترک تا بدانی دردم از دردت بزرگتره

درخاست دادم

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  
منم حالم همینه دقیقا با خوندن تاپیکت از صمیم قلب برات دعا کردم امیدوارم شما هم واسه من دعا کنی مم ...

عزیزم🌸🤍

امیدوارم دلت شاد باشه

مشکلت برطرف شه

ای بابا تاپیکمو بخون نوشتم ب هر دلیلی با ی اقا صحبت کردن تو زندگی مشترک تا بدانی دردم از دردت بزرگتر ...

باشه الان قبول میکنم

رفتم نتیجه نداشت آخه مشاوره چکار میتونه برام بکنه

مشاوره ش خوب نبوده. اگه مشهدی مشاوره خوب بهت معرفی کنم

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
نه مشهد نیستم مرسی🌸🤍

قربونت حداقل تو نت جستجو کن کارایی ک باعث نشاطت میشع رو انجام بده اینطوری پیش بری داغون میشی

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
2706