2737
2734
عنوان

کنکوری ها / دبیرستانی ها بیان

342 بازدید | 30 پست

دختر خواهرم کلاس یازدهم هست امسال. میگه امتحان هاشون نهایی شدن خیلی استرس داره مغز مارو خورده دیگه هر روز میاد گریه میکنه میگه سختن من میوفتم 

الان میگه بپرس ببینم چطورین. کسی از شما تا خالا امتحان نهایی داده؟ 

خواهرزادم زیاد درس نمیخونه میگه نیوفتم😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بابا بیخیال! من ۹ سال پیش کنکور دادم هییییییییییچی نخونده بودم حسابداری دانشگاه آزاد قبول  شدم

دقیقااا منم بهش میگم ارزش نداره این میگه میخوام بخونم پزشکی بیارم و ...

2738
میگه کتاب درسی یا کمک‌ درسی😐 ( مگه این دوتا فرقی هم دارن؟😂 )

کتاب کمک درسی اکثرا مطالب اضافه داره البته ممکنه متن کتاب رو روون تر توضیح داده باشه 

بهش بگین اول کتاب درسی رو خوب بخون حتی ریاضی سوالای کتاب رو اول تک ب تک حل کن اگر وقت اضافه اومد برو کمک درسی یا نمونه سوال بیشتر بخون و حل کن

☆彡彡 نسیمم ミミ☆

تاپیک درسی منم سوال داشتم الان بامعدل ۱۸/۴۳ چه رشته ای میشه رف؟

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بشینه کتاب رو بخون خط به خط نه فقط حفظ کنه بفهمه چی میگه ااون مطلب تا اگه یکمی پیچوندن بتونه حل کنه چیزی رو حذف نکنه کامل بخونه

منم امسال دوازدهمم نهایی دارم و از استرس رو به قبله ام  

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....
2706