2733
2739

اولی کسی که دوسش دارید و ۳ سال باهم بودید منتها جدا شدید بخاطر ی سری دلایل و اگه رابطتون درست بشه برید برای خواستگاری و....

که ۱ سال بزرگتر ازتون ، رشته برق دانشجو و درحال حاضر کار می کنه تازه و در تلاش با پشتکار خودش ماشین بگیره و سرمایه دست و پا کنه و....  اخلاقش بد نیست ولی یکم بچه ننه اس و ی شهر دیگس مننتها فاصلتون نزدیک  

چهره اش ام معمولی 

پسر آروم و خجالتی هست 

دومی ۷ سال بزرگتر ازتون و همشهری خودتون تقریبا 

به چهار زبان مسلط هست و سفر خارجی ام زیاد رفته و قصد مهاجرت ام شاید داشته باشه 

درحال حاضر مدیر  دپارتمان آلمانی هست و یه مدت مترجم توریست و آموزش زبان ام بوده 

خونه و ماشین ام برای خودش داره 

اخلاقش و هنوز زبان آشنا نیستید باهاش ولی

پسر شیطون ولی کم حرفی هست 

عاشقش نیستید فقط ازش بدتون ام نمیاد 

چهرش ام معمولی 

کدوم ؟ با دلیل بگید ؟

تو شدی دلیل شدی دلخوشی برای خنده هام ، برای ادامه این زندگی ، برای فهمیدن معنای قشنگ خوشبختی دلبر همیشگیم❤️💍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با اینکه دومی بهتره ولی من …ام میرم با کسی که دوسش دارم البته البته بچه ننه بودن و خجالتی بودن رد فل ...

خجالتی بودنش از یک سری لحاظ خیلی به نفعش شد ولی خب با وجود اینکه موقعیت دومی خیلی بالاتر و بهتر ولی دلم پیش اولی خودم ولی چه فایده وقتی ولم کرد :)

تو شدی دلیل شدی دلخوشی برای خنده هام ، برای ادامه این زندگی ، برای فهمیدن معنای قشنگ خوشبختی دلبر همیشگیم❤️💍
خجالتی بودنش از یک سری لحاظ خیلی به نفعش شد ولی خب با وجود اینکه موقعیت دومی خیلی بالاتر و بهتر ولی ...

میدونم ادم وقتی یکیو دوست داره هیچکس به چشمم نمیاد حالا طرف گنج قارون داشته باشه برای تو خب که چیه

ولی ادمی که ولت میکنه رو بزار دم در بنظرم هرچقدررررررم که دوسش داری چون بی احترامیه و احترام حرف اولو میزنه این نظر منه 

الان من خودم کسی رو دوس داشتم که الان سر همین موضوع بلاکه 

2738