2737
2739
عنوان

از نظر روحی نیاز دارم چند تا مامان بگن ما هم همینیم طبیعیه

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 89 پست
خدا کنه ب جنینا آسیبی نرسه فقط

عزیزم دو قلو هستن؟ چقدر باحال

هیچی نمیشه

من یه دو ماه اخر یه لقمه غذا هم نخوردم اگر میخوردم بلافاصله برمیگردوندن

فقط اب و یه کم آجیل و بیسکوییت غذام بود

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
طبیعی هست ...منم مثل خودت بودم ولی حتما ویتامین و اهن بخور من از کم خونی شدید سر‌ حاملگی اول دچار تن ...

منم احتمالا کم خون شدم 

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا دیگه کم کم خوب میشی بچه که جون بگیره یکم حالت بهتر میشه ولی واقعا بارداری و زایمان سخته اینا با ...

خیلی سخته مخصوصا وقتی سن بالا میره

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
دفع کتونوریت زیاد بود؟

بله البته این سومیو موندم خونه بخاطر بچه هام ولی همش دارم زیر و رو میشم هرروز میگم امروز دیگه میمیرم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2728
عزیزم دو قلو هستن؟ چقدر باحال هیچی نمیشه من یه دو ماه اخر یه لقمه غذا هم نخوردم اگر میخوردم بلافاص ...

آره عزیزم 

منم دوس دارم ب بُعد باحالش فکر کنم ولی این حال و روز نمیزاره 😅

امیدوارم مشکلی پیش نیاد براشون چون من خیلی کم طاقتم

2738
بله البته این سومیو موندم خونه بخاطر بچه هام ولی همش دارم زیر و رو میشم هرروز میگم امروز دیگه میمیرم ...

برای منم نوشته آزمایش ادرار رو ولی توی اسباب کشی بودم دیگه جدی نگرفتمش چون منم مثل شما یه دختر کوچیک دارم برم بیمارستان پیش کسی نمیمونه

شما گفتی ماه چهارم وارد شدی!  فک کردم غربالگری دوم منظورته

این هفته ۳ ماهم تموم میشه

نه اولیشه

حتما برو دکتر...اگه اسید فولیک میخوری خوبه بعد دکتر برات اهن میده

آره کم خونی نداشتم قبل بارداری تحت مراقبت بودم ۳ ماهم فولیک اسید مصرف کردم بعد باردار شدم

من تو ۲۰ سال و ۲۵ سال زایمان کردم الان ۳۵ سالمه خیلی دلم دختر میخواد ولی سنم بالا رفته شما چند سالتو ...

خرداد وارد ۳۵ میشم عزیزم 

اولی رو هم اردیبهشت ۹۸ آوردم ۲۸ سالگی باردار شدم

خرداد وارد ۳۵ میشم عزیزم  اولی رو هم اردیبهشت ۹۸ آوردم ۲۸ سالگی باردار شدم

به سلامتی انشالله...منم خیلی دلم یه دختر میخواد ولی قرص اعصاب میخورم میترسم روی بچه تاثیر بزاره ...الان حامله ای خدا صدای شما را زودتر میشنوه برا منم دعا کن 

به سلامتی انشالله...منم خیلی دلم یه دختر میخواد ولی قرص اعصاب میخورم میترسم روی بچه تاثیر بزاره ...ا ...

منم یه دوره مصرف کردم عزیزم.درس میخوندم اضطراب داشتم.درسم ک تموم شد چند ماه پاکسازی کردم گذاشتم کنار و باردار شدم.ولی ب دکتر ک گفتم گفت اگر بدنت نیاز پیدا کرد ب روانپزشک ارجاع داده میشی و قرصایی میده ک زمان بارداری بتونی مصرف کنی ولی دیگه نیاز ندارم ب آرام بخش

منم یه دوره مصرف کردم عزیزم.درس میخوندم اضطراب داشتم.درسم ک تموم شد چند ماه پاکسازی کردم گذاشتم کنار ...

خدارا هزار مرتبه شکر برای سلامتیت چون بیماری اضطراب و و روحی خیلی آزار دهنده هست منم اضطراب بالا دارم الان دارو میخورم فلوکسیتن و الپرازلام و ولبان و پرانول

2706