2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اونو خودم گفتم گزارش بزنن بترکه بیام تعریف کنم باز؟😐😂  تا کجا خوندی بگو تهشو بگم بهت

نوتیف پیامش😂😂

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
اونو خودم گفتم گزارش بزنن بترکه بیام تعریف کنم باز؟😐😂  تا کجا خوندی بگو تهشو بگم بهت

پیام امده بود

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

آقا تعریف کنین جریان چی بوده کنجکاو شدم😂😂😂

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2738
اگه تاپیکو ندیدی نصف عمرت رفت😂😂😂😂اسیدددد بود

🥹🥹🥹🤦‍♀️

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

اگه تعریف کردلایک کنیدلطفا

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

ببین آجی پسره با بقیه خیلییییییییی سرسنگینه برا من یکی دیگس انگار 

ابمیوه دهنی منو سر میکشه چش قشنگ صدام میزنه پریود بودم برام آب قند آورد خلاصه داره خودشو میکنه تو چشم😂😭

تا اینکه دیشب پیام داد بیا سر تمرین گفتم نمیتونم فعلا گفت تمرین بهونس رفتی دلم موند پیشت 

من میخوامت کاری میکنم خوشبخت ترین شی اگه نمیخواستمت یا از رو هوس و برا یکی دو روز میخواستمت اعتبار خودمو تو آموزشگاه زیر سوال نمیبردم 

گفت تو بله رو بگی ما با خونواده بیایم 

گفتم من سنم برا ازدواج کمه تازه چنماه دیگ کنکورم دارم میخوام همه چی مث سابق باشه فقط تو آموزشگاه ببینیم همو  

گف حق با توعه نباید ذهنتو درگیر میکردم ولی ترسیدم گف درستو بخون تابستون بعد کنکور کارو یه سره کنیم  

منم الان به خونوادم بگم میدونم حتی نمیزارن برم آموزشگاه 

خلاصش همینه 

2706