2737
2739
عنوان

عکسامو خیلی دستکاری میکنم.......خیلی خوشگلشون میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 20011 بازدید | 393 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین اتفاق زندگی من این بود که کلا عکس گرفتن با ف_یلتر رو گذاشتم کنار، با دوربین معمولی گوشی بدون ...

اقا من نمیتونم اصلا اگه کسی بخاد ازم عکس بگیره در میرم

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
2728
لطفننن عکستو ببینمممممم کاربریتو میخرم با قیمت میلیاردی😂😂

اول پیش پرداختتتن

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
داداش🙂🥀لطفن بذار من ببینم 

بخدا پسره تاپیکم لایک کرده پر بازدیدم شده میترسم حالا یروز دیگه 

عههه عکستو میذاری ببینم؟ منم میفرستم

نه نزار پسره تاپیکم لایک کرده مردا دارن اینجا پرسه میزنن

2740
🤣🤣🤣طرف در میره

لایک به امضات اسی 🤌🏻🤌🏻😅😅😅

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
ببین من چشمام انحراف داره پف پلک شدید دارم فکمم جلو زدگی داره بینیمم که اینطوری خدایی موندم کدومو عم ...

ببین از من میشنوی فقط فکت رو درست کن همین 

چون بقیش واقعا لازم نیست انقد دستکاری کنی  

زیباییی فیکی که با عمل بدست بیاد به چه درد میخوره شاید حالا فک کنی زرت و پرته حرفام ولی هیچی به پای چهره نچرال نمیرسه  همون فک رو عمل کنی کلی تغییر خوب میکنی و خیلی تاثیر داره . انقد مردم ما قیافشونو انگولک کردن یکی که چهرش واقعیه فک میکنه زشته خب بابا هرکی یه شکله زیبایی ما تو تفاوتمونه . من اصن از فرهنگ خارجیا خوشم نمیاد ولی اینکه اصلا با چهرشون مشکل ندارن و اعتماد بنفس دارن و به دیدن چهره های طبیعی عادت کردن برام خیلی جذابه 

عمل برای خانوم های پنجاه شصت ساله هست که پیر و شکسته شده 

نه دختر ۲۰ ساله که طراوت و زیبایی جوانی رو داره ولی برای اینکه چهارتا بلاگر کردن و همه جا ترند شده میره لباشو ک..ون مرغ میکنه

عشق ادم رو خاک بر سر میکنه . دخترا به هیچ عنوان عاشق نشین و به هیچ مردی تکیه نکنید
2706