2737
2734

من از قیافم اصلا راضی نیستم حقیقتش چون خیلی زشتم بعد عکسامو فتوشاپ میکنم ف.یلتر میندازم خوشگل میکنم تو اینستا چند نفر روم کراش زدن دایرکت میدن🙂

بعد حالا از یکی خوشم میاد یبارم پیشنهاد قرار داده بود ولی جرئت نمیکنم برم ببینمش🤣مثه سگ میترسم🤣🤦🏻💔

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

🤣🤣🤣🤣

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قیافه اصلا مهم نیست. مهم ذات ادمه کسی که تورو واقعا دوست داشته باشه و بخادت تو واسش قشنگترین ادم روی زمینی و تورو واسه خودت میخاد نه قیافه یا چیز دیگه.. 

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
2738
میگفت تو عکس جنیفر لوپز میری سر قرار حمیده خیرآبادی😂

🤣🤣🤣طرف در میره

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
تروخداعکستو ببینم چرانمیری عمل کنی؟

با عمل اوکی نمیشم چون واقعا به چند تا عمل نیاز دارم

2706