2733
2739

من ۳۳هفته زایمان زودرس شدم چون دهانه رحمم بازشدومتاسفانه بچه موازدست دادم😭😭حالاهمش استرس دارم برابعدی هم زودرس بشه

کسی رومیشناسین که زایمان اولی زودرس باشه امادومی به موقع باشه؟؟

شرحی زحال وحالی زشرح نیست...🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳۳ هفته بود و از دست دادی ؟ 

چطوری آخه ؟ 

منم بچم ۳۳ هفته و ۵ روز بود زایمان زودرس داشتم الآنم ۲ سالشه

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
2731

چرا زایمان زودرس شدی؟

منم سی وسه هفته زایمان کردم ولی خداروشکر بچم مشکل حادی نداشت الانم پنج سالشه چه مشکلی واسه بچه تون پیش اومد؟؟

بعدم نترس خدابزرگه انشالله به وقتش زایمان مسکنی نی نی توصحیح وسالم بغل میگیری

2738

بله عزیزم من همینجور بودم دومی که بار دار شدم استراحت بیشتر کردم تقریبا از ماه ۴ دکتر برام‌سونو طول دهانه رحم نوشت که اگه کوتاه بشه زود بفهمم 

از اول شیاف پروژسترون استفاده کردم و از ماه ۵ امپول پروژسترون زدم تا هفته ۳۷ 

و هفته ۳۸ هم زایمان کردم 

اصلا نترس فقط تو‌پروندت بگو زایمان زودرس بودی و دکتر هم جای خوبی برو که هم با سونو هم با ان اس تی و داروهایی که بهت میده کنترل کنه بارداریتو

رابطه جنسی هم تو بارداری اصلا نباید باشه

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
سلام عزیزم واقعا متاسفم نگران نباش سن بارداریت بالا بوده انشالله بارداری بعدی با سرکلاژ و استراحت ب ...

نمید‌ونم مشکلی نداشتم یهودردم گرفت معاینه شدم دوسانت بودم بعدم ازبس ماماهااذیتم کردن ک ضربان قلب افت کردسزشدم

نمید‌ونم مشکلی نداشتم یهودردم گرفت معاینه شدم دوسانت بودم بعدم ازبس ماماهااذیتم کردن ک ضربان قلب افت ...

کدوم شهر هستی چرا بچه تو دستگاه نزاشتن 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
بله عزیزم من همینجور بودم دومی که بار دار شدم استراحت بیشتر کردم تقریبا از ماه ۴ دکتر برام‌سونو طول ...

عزیزم شمازایمان اولت چندهفته بودوعلت زایمانت چی بود؟

برای دومی سرکلاژهم شدی؟چندبارکلاسونوشدی توبارداری دومی ؟

شماخودتون این شرایطودارین؟چون من خیلی شنیدم ک دومی هم همینجورشده

من اولی ۳۶ هفته و ۶ روز دنیا اومد اما خب دکتر گفت خطر از بیخ گوشتون گذشت

دومی رو نگران نیستم چون گفت شرایط هر بارداری با بارداری بعدی فرق داره

من علتش فیبروم بزرگ بود

۳۳ هفته بود و از دست دادی ؟  چطوری آخه ؟  منم بچم ۳۳ هفته و ۵ روز بود زایمان زودرس داشتم ...

بچم هیچ مشکلی نداشت بعددوهفته حالش بی دلیل بدشد

علتش مشخص نشد😭😭😭

2706