2737
2739
عنوان

مادرم پر توقعه

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان منم همینطوریه  بهم نه تنها پول نمیده بلکه ازم همیشه پول میخواد حقوق خودش ۲۰برابر منه ول ...

گاهی وقتا احساس میکنم همه مادرا مادر نیستن الان من خودمم بچه دارم چقدر بفکرشم مامانم رفت بازار ده میلیون خرید کرد منو خواهرم و بابام بهش پولو دادیم بعد اومد میگ چیزی نخریدم حالا کل پولو خرید کرد کلی کفش و پارچه خرید بعد میگم بهش ناشکر نباش منی که کارمندم نتونستم مثل تو خرید کنم پ چته بعد میگم مامان ی عیدی برا دخترم نخریدی میگ مگ پول داشتم  

زندایی من دقیقا همینجوریه. از همه انتظار داره بهش کمک کنن درصورتی که خواهراش اصلا اینجوری نیستن. بیچاره دخترداییم اوایل ازدواجش خیلی بهش پول و این چیزا میداد اما الان خیییلی کم .دیگه حتی بیرونم نمیبرش. البته زنداییم خیلی به نوه هاش محبت میکنه ولی به بچه هاش اصلا

2728
اینجور مامانا حس عذاب وجدان هم به آدم می دن مثلا وقتی می خوای بری مسافرت اونا رو نبری ،مامانای شما ه ...

اره خواهرم ماه پیش رفتند مشهد بعد اومد پیش من گله کرد ی تعارفم بمن نکردن گفتم مامان تو چند بار رفتی مشهد آبجی دو باره داره می‌ره ول کن اونا تنها نبودن ک دوستاش باهاش بودن ..بعد ب خواهرم گفتم گله کرد کاش میبردیش گفت آبجی من شوهرم نماز نمیخونه میلیون هم گاهی میکشه تو سفر بعد اگ مامان رو میبردم سفر رو تلخ میکرد برامون هی می‌گفت نماز بخونید قیلیون چیه فلان شوهرم ناراحت میشدم گفتم بابا میدونم حق داری ولی میاد پیش ما حرف میزنه انگار ما هیچی نمی‌کنیم براش 

گاهی وقتا احساس میکنم همه مادرا مادر نیستن الان من خودمم بچه دارم چقدر بفکرشم مامانم رفت بازار ده می ...

همش میگن نداریم نداریم ک بقیه بهشون بدن

نمیدونم چرا این اخلاقو پیدا کرده بعد خودش چیزی میخره هفت تا سوراخ قایم میکنه تا کسی نفهمه اما من یه شکلات بخرم بین بچهاش تقسیم نکنم باهام قهرمیکنه 

زندایی من دقیقا همینجوریه. از همه انتظار داره بهش کمک کنن درصورتی که خواهراش اصلا اینجوری نیستن. بیچ ...

مامان من محبتش دو دقیقس تمام همون لحظه ای ک بچه رو میبینن بوس بغل می‌کنه دیگ تموم بعدش شروع می‌کنه نریز نپاش

عزیزم درکت میکنم آدم از پدر مادر یه توقع دیگه ای داره ولی دیگه همه شبیه هم نیستن که . سعی کن این مشک ...

خیلی جلوی همسرم نمیگم کلا تو خودم میریزم جلو همسرم همیشه سعی میکنم بزرگشون کنم مثلا میگ چرا مامانت نمیاد الکی میگم میگ دلم نمیاد زحمتتون بدم مهم دیدار که میبینمتون

2740
خیلی جلوی همسرم نمیگم کلا تو خودم میریزم جلو همسرم همیشه سعی میکنم بزرگشون کنم مثلا میگ چرا مامانت ن ...

تا یه مدت میتونی پنهان کنی ولی بعد دستشون رو میشه

منم قبلا میگفتم که مرتب بهم زنگ میزنن حالم میپرسم احوال تو‌رو‌میگیرن ولی بعد از ۱۳-۱۴سال زندگی مشترک الان شوهرم میگه چرا بهت اهمیت نمیدن محبت نمیکنند انگار دخترشون نبودی🫠

مادر من از مادر تو، تو مسائل مالی بدتره

فک کن هرچقدم پول بهش بدی کمه

انگار طلبکارن والله منم مث تو خرجی برام نکردن خودم سرکار قبول شدم رفتم الان برا دوروز دیگه میخاستم اش نذری بپزم میگفت نترس بیشتر خرچ نمیکنم 

حالا باور کن همیشه مرغ و گوشت براش میخرم پولم میدم اما انگار من شوهرشم ازم اونجور توقع داره یادمه با بابام خدابیامرز همینطور درمورد پول برخورد میکرد البته اون شوهرش بود حق داشت من چی

منم بهش گفتم اگه منو از کوچه پیداکردین تعارف نکنین ها بگین

وای خیلی حس بدیه 

خصوصا وقتی زیر بار نمیرن و میگن همه چی برات فراهم کردیم دیگه همینی که هست ما تفاوتی بین دختر پسر نمیبینیم تو قدر نشناسی شعور نداری اینا رو میگی

وای که چقدر من جلو شوهرم خجالت میکشم بابت کم محلیهاشون

2706