2737
2734
عنوان

مادرم پر توقعه

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 54 پست
زنده باشه خوبه جوون هست  من فكر ميكردم رفتارهاي مادرم بابت سنشه شصت سالشه

نه به سن نیست ذاتشون همینه.وگرنه مادرشوهرمن سنش خیلی بیشتره همه جوره به بچه ها و نوه هاش میرسه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بخدا مادر بزرگ همسرمو میبینم حسرت میخورم که با اینکه مادر من همسن بچه ی اونه چقدر با محبت با بچهاش ن ...

منم به محبت هایی که مادرشوهرم میکنه گاهی حسودیم میشه که چرا من همچین مادری نداشتم هیچوقت؟کلا بچگی هامم کم پیش میومد منو بغل کنه یا ببوسه خوشش نمیومد زیاد برم طرفش

2731
میریم خونه شون قشنگ حس میکنم زیاد خوشش نمیاد .ولی خودش بیشتر میاد خونه من!منم سعی میکنم رفت و امد و ...

والا برا من نمیاد منم وقتی میرم اونجا اینقدر میبینم وسواسی نمیمونم هفته ای یکبار میرم قبلا که شهرستان بود سه ماهی یکبار در حد دو روز میرفتم میموندمم 

منم یه برادر دارم به اون بهتر میرسه باز .پول بهش میده .بعد از شوهرم توقع داره براشون خرید کنه.قبض وب ...

دقیقا مامان من هر چیزی میشد زنگ میزد ب من می‌گفت شوهرتو بگو بیاد ببرم فروشگاه ببرم بازار ببرم بیمه ببرم دکتر اعصابم خرد میشد شوهرم نه نمیاورد ولی با اکراه میرفت منم عصبی میشدم خودخوری میکردم یبار دیگ خیلی بهم برخورد بهش گفتم مامان مگ شوهر من تاکسی سرویس زشته بابا خودت برو اسنپ بگیر ب کارات برس وااا 

والا برا من نمیاد منم وقتی میرم اونجا اینقدر میبینم وسواسی نمیمونم هفته ای یکبار میرم قبلا که شهرستا ...

نه واسه من وسواس نیست زورش میاد برامون غذا درست کنه 

. بیشتر میاد اینجا که استراحت کنه و غذا و اینا درست نکنه بعد میگه دلم برات تنگ میشه که میام.درصورتی که یه بار نشد دعوت کنه مثلا بیاین دلم تنگه.محبت خاصی هم نداره.من دوماهی یه بارم شاید نمیرم.رفتاراش عصبیم میکنه

منم به محبت هایی که مادرشوهرم میکنه گاهی حسودیم میشه که چرا من همچین مادری نداشتم هیچوقت؟کلا بچگی ها ...

دقیقا مادر منم اینطور بود محبت اصلا نه بوس نه بغل نه کلامی همیشه حسرت ب دل الان هر کی منو میبینه فکر میکنه تو بهترین خانواده بزرگ شدم چون همیشه ظاهر سازی میکنم هیچکس از درونم خبر نداره هر وقتم می‌شینی پیشش میگه برنامه ی فلان گفته نماز روزه احترام ب پدر و مادر کاری کرده ک من از دین زده بشم 

2738
دقیقا مامان من هر چیزی میشد زنگ میزد ب من می‌گفت شوهرتو بگو بیاد ببرم فروشگاه ببرم بازار ببرم بیمه ب ...

خوب کردی👍اره شوهرمنم بی احترامی نمیکنه ولی خب مشخصه خوشش نمیاد .اخه یکی دوبارم نیست که همیشه توقع بیجا دارن شوهرمنم کار خودش سنگینه و همیشه خسته س گناه داره واقعا.منم  بهش میگم به شوهرم کار ندین خودتون انجام بدین ولی باز اذیت میکنن گاهی

نه واسه من وسواس نیست زورش میاد برامون غذا درست کنه  . بیشتر میاد اینجا که استراحت کنه و غذا و ...

گاهی میگم شاید خودشون سختی کشیدن که اینطورن نمی‌دونم ولی من خالهام شبیهش نیستن باز اونا بهترن

دقیقا مادر منم اینطور بود محبت اصلا نه بوس نه بغل نه کلامی همیشه حسرت ب دل الان هر کی منو میبینه فکر ...

دقیقا خانواده منم مذهبین من برعکس اونا شدم

گاهی میگم شاید خودشون سختی کشیدن که اینطورن نمی‌دونم ولی من خالهام شبیهش نیستن باز اونا بهترن

اینم شانس ما بوده دیگه کاریش نمیشه کرد عزیزم 

خوب کردی👍اره شوهرمنم بی احترامی نمیکنه ولی خب مشخصه خوشش نمیاد .اخه یکی دوبارم نیست که همیشه توقع ب ...

بهشون نه هم میگی گارد میگیرن اونسری بهم جلو شوهرم میگه وظیفتونه کارامونو انجام بدین بچه های مردم ب حرف پدر مادرشونن با اینکه هیچی نمیکنن برامون فقط ازمون میخوان حالا نه مامانم غذا درست میکنه رنگم میزنه دعوتمون میکنه رو خوردن حرفی نداره... ولی آدم همدلی نیست وقتی زنگ میزنه طلبکار یجوری احوال پرسی میکنه بعدش آدمو ب فکر فرو میبره رفتارش 

مامان منم همینطوریه 

بهم نه تنها پول نمیده بلکه ازم همیشه پول میخواد

حقوق خودش ۲۰برابر منه ولی همش میگه ندارم چشمش ب ۱م مستمری منه ک ازطرف بابام میریزن

اخرماه دقیقا روزی ک میریزن میاد تاهمونو ازم بگیره

اولا میدادم بهم پس هم نمیداد الان قرعه کشی نوشتم مستقیم واریز میکنم برا طرف

دقیقا خانواده منم مذهبین من برعکس اونا شدم

دیشب بهم میگه نماز بخون هیچی تو دنیا برات نمی‌مونه گفتم نمی‌خونم اما غیبت هم نمیکنم نماز میخونه روزه میگیره مذهبی ولیییی غیبت میکنه بد و بیراه ب مردم میگ

2706