2733
2734
عنوان

مادرم پر توقعه

946 بازدید | 54 پست

اما من و خواهرم اصلا شبیهش نیستیم ...مثلا بهش پول بدیم حس می‌کنه کمه یا مثلا براش مانتو مجلسی خریدم خیلی شیک نپوشید گفت کوتاهه در حالی که قد ۱۲۰ بود الکی بهونه میاره ی النگو خریدم یکم برام بزرگ بود می‌گفت بدش بمن ۳۰ میلیون دادم جاش گفتم اندازت نمیشه با ناراحتی گفت یعنی من ارزش ی النگو رو پیشت ندارم منم عذاب وجدان گرفتم بردمش براش ولی نرفت دستش گفتم دیدی مامان برات کوچیک گفت خب بزرگتر میخریدیش! موندم چی بگم بچم بدنیا اومد ی دست لباس هم نخرید براش خودم النگو خریدم جلو بقیه گفتم کادو مادرمه چ کنم مجبورم آبرو داری کنم سیسمونی رو کامل خودم خریدم نمیگم وظیفشه اصلا اما میگم چرا اینقدر از ما توقع داره پدرمونو در آورده همش میخواد واقعا خستم بهش میگم مامان بیا خونمون میگ بیام چکار مگ ندیدمتون بیام خونه رو ببینم جلو شوهرم به دختر یکسالم محبت نمیکنه رفتاراش تند بچم ی تیکه نون بریزه همش غر میزنه نریز نکن هیچ کاری برامون نمیکنن فقط ازمون میخوان واقعا دلم گرفتس به سختی درس خوندم کارمند شدم بعد همش میگن تو خوش شانسی میگم منی که تو گرما زیر آفتاب درس میخوندم ب جایی رسیدم شدم خوش شانس 

گاهی وقتا ک خستم دلم میخواد بچه رو بدم ی ساعت نگه داره استراحت کنم شوهرم نمیزاره مستقیم نمیگه چرا ولی میدونم چون می‌دونه مادرم بی محبت و سر بچها غر میزنه میگه نبر اما مستقیم اینو تو روم نمیگه مثلا میگ نمی‌خواد ببریش تو استراحت کن من با بچه میرم بیرون تاب میخوریم یا میرم خونه بابام خداوکیلی خانوادش خیلی دخترمو دوست دارن شوهرم تک فرزند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامان منم فقط دست بگیر داره.خسیسه.محبت خاصی به بچه هاش نمیکنه.حالا دوتا بیشترم نیستیما.مادرشوهرم چقدر برا بچه هاش غذا و خوراکی میفرسته هوای همه و داره.ولی مامان من برعکس یه چیزیم از من میخواد

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
گاهی وقتا ک خستم دلم میخواد بچه رو بدم ی ساعت نگه داره استراحت کنم شوهرم نمیزاره مستقیم نمیگه چرا ول ...

به روی خودت نیار.عوضش شوهرت خوبه .تو سعی کن برا بچت مادر خوبی بشی .دیگه انتخاب  خانواده دست خودمون نبوده کاریش نمیشه کرد

2738
چرا مادرها اينطورين؟😢😢😢 مامان شما چندسالشه؟

۴۷سالشه.حالا خاله هام مادربزرگم اینجوری نیستناا ولی شانس قشنگ ما مامانم اینطوریه.

مامان منم فقط دست بگیر داره.خسیسه.محبت خاصی به بچه هاش نمیکنه.حالا دوتا بیشترم نیستیما.مادرشوهرم چقد ...

ما هم سه تا بچه ایم به داداشم خوب میرسن ولی از منو خواهرم که شاغلیم فقط میخواد برعکس مادرم پدرم اصلا اینطور نیست که بخواد اصلا 

چرا مادرها اينطورين؟😢😢😢 مامان شما چندسالشه؟

میریم خونه شون قشنگ حس میکنم زیاد خوشش نمیاد .ولی خودش بیشتر میاد خونه من!منم سعی میکنم رفت و امد و کم کنم

وقتي اينطوريه احترامش رو نگه دار ولي روابطت رو كم كن گاهي اوقات كمتر ببيننتت يه ذره محبتشون بيشتر م ...

دو تا خونه دارن بیشتر وقتا شهرستانن باغ و اینا ویلا دارن بعضی وقتا میان مرکز استان ک خونه منم اینجاست الان سه ماهه اینجاست یکبارم نیومد خونم میگه دیدمتون دیگ بیام چکار با خنده میگه هر چی داری بیار همین جا بخوریم.....

ما هم سه تا بچه ایم به داداشم خوب میرسن ولی از منو خواهرم که شاغلیم فقط میخواد برعکس مادرم پدرم اصلا ...

منم یه برادر دارم به اون بهتر میرسه باز .پول بهش میده .بعد از شوهرم توقع داره براشون خرید کنه.قبض وبیمه  کارای بانیکشو انجام بده!به سری  اومده بود خونه مون میگفت تو سبزی قرمه زیاد داری به منم بده😑والا ما هرکیو دیدم مامانش بهش از این چیزا میده

به روی خودت نیار.عوضش شوهرت خوبه .تو سعی کن برا بچت مادر خوبی بشی .دیگه انتخاب  خانواده دست خود ...

بخدا مادر بزرگ همسرمو میبینم حسرت میخورم که با اینکه مادر من همسن بچه ی اونه چقدر با محبت با بچهاش نوه هاش رفتار میکنه 

2706