2733
2739

سلام خوبید؟ بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید. کسی بوده که به دلیل مشکلات ایمنی توی بارداری داروی تاکرولیموس و هیدروکسی کلروکین بخوره و سرما بخوره؟

من الان هفته سیزده بارداری ام و قبلاً سه بار سقط داشتم. این بار دارو مصرف میکنم ولی متاسفانه دوسه روزه سرماخوردم. چون داروی سرکوب کننده ایمنی میخورم و الان تعطیلات عیده به دکترم دسترسی ندارم می‌خوام ببینم کسی تجربه منو داشته کمکم کنه.🤒🤧

تعداد رای : 0
نظرسنجی
چیکار کنم الان که سیستم ایمنی بدنم ضعیفه
0
0%
کسی بوده تجربه منو داشته باشه
0
0%

آره سیستم ایمنی ضعیف میشه و من چاره ای ندارم جز اینکه داروهامو مصرف کنم تا بچم سالم باشه تا وقتی که بدنیا بیاد. الان نمی‌دونم تو این شرایطم برای سرماخوردیم چیکار کنم از طرفی هزار تا داروی دیگه مثه همین دارو ها و آسپرین و آنوکساپاربن و متفورمین هم میخورم😭 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره سیستم ایمنی ضعیف میشه و من چاره ای ندارم جز اینکه داروهامو مصرف کنم تا بچم سالم باشه تا وقتی که ...

سلام عزیزم اگر تهران هستی برو بیمارستان یاس راهنماییت میکنن ومخصوص بانوان باردار هست منم تو بارداری به شدت سرماخوردم دکتر گفت کپسول سفکسیم میشه مصرف کرد من بدنم عفونت کرده بود سعی کن اب پرتقال ولیموشیرین ولیمو ترش رو مخلوط کنی روزی ۳تا لیوان بخوری منم هیدروکسی مصرف میکردم نگران نباش 

2728
آره سیستم ایمنی ضعیف میشه و من چاره ای ندارم جز اینکه داروهامو مصرف کنم تا بچم سالم باشه تا وقتی که ...

دکترتون کی هست ؟؟برای چی این داروها رو داده مشکل سیستم ایمنی داری؟؟