2737
2739
عنوان

برچسب کابینت

232 بازدید | 49 پست

سلام دوستان اولین باره تاپيک میزنم کسی هس که رو کابینت برچسب بزنه خونه گرفتم از رنگ کابینت هام خوشم نمیاد توان اینکه عوضش کنم هم‌نداریم میخوام بدونم تجربه دارین زدین ؟ دوامشون چقدر؟

من خواستم بزنم یکی از درها رو امتحان کردم خوب نشد 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دو دفعه زدم

کابینتم سفید ساده بود

اولین بار یه رول خریدم رنگش قشنگ بود ولی وقتی زدم رو کابینت کمرنگ شد

رنگ زرد خیلی کم رنگ

طرح چوب بود

خیلییییییییییییی سخت کنده شد

بار دوم مشکی طرح سنگ گرفتم فکر کردم مال کابینته ولی مال سنگ اوپن و کاشی های بین کابینتی بود به هر حال اونم زدم خیلی چسبش کمتر از اولی بود ولی چون آشپزخونه تاریک شد اونم کندم

اون راحت کنده شد

آخر سر بابام نقاشه اومد رنگ طوسی کرد

باقی مونده اون مشکی رو هم روی اوپن زدم خیلی. شیک شد ولی دیگه قابلمه یا ظرف داغ نباید بزارم بالاش

چجوری شد ؟ خودت چسبوندی من نصاب شاید بیارم

خوب نشد اینطوری که دلم میخواست نچسبید 

جنس کابینت چیه؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
ام دی اف فک‌کنم

نصاب بیار یه جور برچسب هست خودشون میان نصب میکنن 

یه پیج دارم که همه ایران نمایندگی دارن کارشون خوبه 

ولی الان دسترسی به گوشی ندارم اگه خواستی فردا صبح میتونم آدرس پیج رو بدم خودت بری ببینی

من دو دفعه زدم کابینتم سفید ساده بود اولین بار یه رول خریدم رنگش قشنگ بود ولی وقتی زدم رو کابینت ک ...

آهان اونم مشکیه که زدی رو خوب پاک میشه لکه از روش خط یا بلند نمیشه 

آهان اونم مشکیه که زدی رو خوب پاک میشه لکه از روش خط یا بلند نمیشه 

ببین اون مشکی مال اوپن بود من اشتباهی به در کابینت زدم که خوب چسبش خوب نبود

به اوپن زدم خیلی خیلی خوب چسبید ولی لکه میشه منم یه دستمال برمی‌دارم و شیشه پاک کن میزنم بهش میکشم روش تمیز میشه ولی رد میندازه 

بخوام ردش معلوم نشه پشت سر باید سریع با یه دستمال خشک بکشم تا ردش نمونه

لایه پلاستیک روش هم یه تیکه پاره شده

ممنون میشم بفرستی آدرس پیج رو

اگه یادم رفت صبح صدام بزن

2706