2733
2739

من چندتا تاپیک زدم بابت تعیین جنسیت بچم اما هیشکی جواب درست حسابی نداد😔😁

الان دیگه بگید چند وقته هم من و هم شوهرم خواب میبینیم که دارم به شوهرم خیانت میکنم 

از طرفی قبلش همش خواب میدیدم که النگو طلا بهم میدن 

ی بارم خواب دیدم که قالی زدن و یه نقش پر نور دارن توش در میارن 

تعبیرش رو بگید 

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دربارداری دیدن رویاهای غیر عادی موضوع طبیعی هست و نعبیزی ندارن

خواب های من همشون تعبیر دارن 

قبل از اینکه بچه دار بشم با اینکه قصدشو نداشتم خواب دیدم یه نفر اومد بچه بهم داد گفت فعلا نگهش دار 

منم اومده بودم خونه و بچه اولم تو خواب یازده ماهش بود و با خودم میگفتم چه جوری حالا دوتا بچه کوچیک رو نگه دارم 

که دقیقا در یازده ماهگی بچه اولم باردار شدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای منم خواب قالی دیدم موقعی که یه ماهم بود و بچم پسر شد النگو هم فک کنم بچه پسره انگشتر دختر یا نمی ...

مرسی عزیزم😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من تو بارداری همش خواب رابطه با شوهرمو میدیدم 

و خواب دیدم یه تاج طلا خریدم از طلافروشی 

یبارم طاووس دیدم 

بجم پسره

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
سلام کی بهت طلا داده وچنتا بوده

یه بار خواب دیدم مادرشوهرم ۲۰تا النگو داشت که یخورده شون نگین داشت یخورده ش نه خواهرشوهرم اومد برداره واسه خودش که مادرشوهرم از دستش اورد بیرون و گذاشت تو طاقچه و اونا در اختیار من بودن 

دوبار دیگه هم خواب دیدم خواهر شوهرم النگو طلا میده به بچم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
من تو بارداری همش خواب رابطه با شوهرمو میدیدم  و خواب دیدم یه تاج طلا خریدم از طلافروشی  ...

چه خواب های شیرینی 🥰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خواب های شیرینی 🥰

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
وای منم خواب قالی دیدم موقعی که یه ماهم بود و بچم پسر شد النگو هم فک کنم بچه پسره انگشتر دختر یا نمی ...

ببخشید دقیقا در مورد قالی چه خوابی دیدید؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40