2737
2734

خواهر شوهرم پیام داد صبح رو گوشی شوهرم که خودت با بچه‌ها تنها بیاید فقط پیش مامان انقدر بهم برخورد واقعاً نمی‌دونم این خواهر شوهر کوچیک مجردم خیلی بی‌شعوره ۴۰ سالشه قد هیکل دیو بی شاخ و دمم داره ولی ادعا داره پرروئه و هرچی دوست داره راحت میگه به خاطر اینکه شوهرم یک سال ازش فقط کوچیک‌تره هرچی دوست داره رک رو حرفش حرف می‌زنه وقتی خوندم خیلی بهم برخورد ولی هیچی نگفتم به شوهرم شوهرم نشسته بودم موبایلش دستش بود یهو براش پیام اومد من دیدم اونم فهمید که من دیدم و هیچ کدوممون هیچی نگفتیم فقط بهم گفتش که من بدون تو نمیرم اونجا اما کلاً ناراحت شدم از این پیام و بهم برخورد از دست خواهر شوهرم 

جای من بودی چه برخوردی می‌کردید راهنمایی کنید

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من۱خواهراینطوری داشتم

عقل الانم بودهمون اول ازوسط نصفش میکردم

الانم حکم تیرش رودارم فراریه

ببین شوهرت چی میگه

بعدمجددتایپیک بزن بهت توضیح بهتربدیم

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2740

من کلا قطع ارتباط کردم ، تفریحم‌ همه چیزم جدا کردم و به خودم میرسم ، خونشون برم هم لب به چیزی نمیزنم ، شرایطم مشابه شما بود ، فعلا که اونا سعی دارن رابطه رو دوباره خوب بکنن

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️
2706