2737
2739

مثلا صداشو اگر بلند کنه

باید دوبرابر خودش جواب بدی که دیگه جرئت نکنه

یا باید قهر کنی گریه کنی هیچی نگی خودش بیاد منت کشی

روز میشه این شب،باز میشه این در....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی به اون مرد داره.بعضیا و اگه داد و بیداد کنی وحشی میشن کار به کتک و بی احترامی میرسه .پس سکوت کنی بهتره‌.بعضیا مثل شوهر خودم باید جلوشون وایسی وگرنه مظلوم بمونی بدتر میکنن

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
نه‌گریه کن نه مظلوم باش اقتدار داشته باش بهش اونقدرها رو نده که ارزشت رو بیار پایین

چطور یعنی بیشتر توضیح میدی

من تو سه سالی ک ازدواج کردم یا قهر کردم مظلوم بازی درآوردم یا چهار برابر دعوا گرفتم باهاش

حس میکنم پررو شده جدیدا

روز میشه این شب،باز میشه این در....
2738

هیچکدوم!

اگ اشتباه از شما بوده ک صداش رفته بالا عذرخواهی کنید و وقتی آرامش حاکم شد بگید که رفتارشو دوست ندارید و اگه اشتباهی کردید ترجیح میدید درست صحبت کنه باهاتون.

اگ اشتباه از خودشه هم درست صحبت کنید ک متوجه شه اشتباه کرده ، متوجه نشد اونموقع زشتی کارشو ب رخش بکشید ی مقدار شبیه خودش داد بزنید که متوجه شه.و حتما بعد آرامش صحبت کنید و تعیین کنید ک تو دعوا چه رفتاری داشته باشید.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

هر کی یه مدلیه نمیشه گفت همشون با مظلوم نمایی یا داد و بیداد رام میشن رو شوهر من جیغ زدن جواب میده دو تا نعره میزنم از ترس سروصدا تو همسایه ها کوتاه میاد میگه باشه باشه غلط کردم داد نزن 😂

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔