2733
2739
عنوان

من جاریمو نه پاگشا کردم نه دیدنی بچش رفتم !

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 54 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وا چرا گفته احتمالاً دیگه حاملگی ۷ ماهه قایم کردن نداره ک  بچش دختره یا پسر

خوب منم همین بدم اومد حتی شوهرم توش وا رفت چون میگفت سر عروسی تو ادا در اوردی و خودش قضیه بچرو ک دید میگفت نمیخواد زنگ بزنی ولی من زدم نگن حسودیه خیلی خیلی بهم برخورد .من خودم پسر دارم اونم بچش پسره  نمیدونم این اداها برا چی بود رسما انگار ما چشممون شوره

کاربری دست دو نفر👧
2742
خوب الان سوالم اینه خودشون متوجه میشن کارم بخاطر چی بوده؟ نگن از حسودیه ؟

والا با این رفتارهای که شما تعریف کردین ببخشید ولی فکر نکنم شعور داشته باشن بفهمن که شما ناراحت شدین.

❤️‍🩹 I`m ok 
چقدر بدم میاد جاری داشته باشم

غیر از این قضایا ما مشکلی نداریم چون رفت و امد خاصی هم نداریم ولی شدید بهم برخورده و نمیدونم گله کنم یا ن میترسم خودمو کوچیک کنم

کاربری دست دو نفر👧
خوب منم همین بدم اومد حتی شوهرم توش وا رفت چون میگفت سر عروسی تو ادا در اوردی و خودش قضیه بچرو ک دید ...

قبول دارم کارش خیلی زشت بوده انگار توهم داره مادرشوهر اون حرف رو برای بارداری یک ماهه میزنن و میگن احتمالاً حامله اس ن شکم پا به ماه 

من دومین بارداریمه سر اولی دوماهگی ب همه گفت مادرشوهر سر دومی ام همینطور

خوب منم همین بدم اومد حتی شوهرم توش وا رفت چون میگفت سر عروسی تو ادا در اوردی و خودش قضیه بچرو ک دید ...

منم یه جاریم اصلا نفهمیدم کی حامله شد بچش چیه اسمش چیه بد همجا میشین بلند میشه میگه من زایمون کردم فلانی نیومد منم برام مهم نیست میگم نیومدم که نیومدم دلم نخواست بیام😊

❤️‍🩹 I`m ok 
2740
من سنم خیلی کمتر از جاریم بود  با این حال برا عروسیم به برادرشوهر و خواهر شوهرم گفتم فلان روز ت ...

مادرشوهرت جلوش درموردت بدگفته.خدامیدونه چی گفته.رفتارای جاریتم بخاطر همونه.خودم این دورانو گذروندم.الان با جاریم خیلی صمیمی هستم.مادرشوهرم شکاک بددل بود.

خدایا شکرت🌸
غیر از این قضایا ما مشکلی نداریم چون رفت و امد خاصی هم نداریم ولی شدید بهم برخورده و نمیدونم گله کنم ...

میدونم منظورم شما نبودین کلی گفتم حس خوبی به جاری دار شدن ندارم

همه مجبور حکم تقدیریم کرد و ناکرد اختیاری نیست
والا با این رفتارهای که شما تعریف کردین ببخشید ولی فکر نکنم شعور داشته باشن بفهمن که شما ناراحت شدین ...

دیروز ی تعارف زدم ب مادرشوهرم ک فلانی خونست بریم خونشون برا بچه گفت اره و برید و اینا .قشنگ فهمیدم منتظره بریم .فقط ب ما ک میرسه شعورش ته میکشه

کاربری دست دو نفر👧
دیروز ی تعارف زدم ب مادرشوهرم ک فلانی خونست بریم خونشون برا بچه گفت اره و برید و اینا .قشنگ فهمیدم م ...

ولش کن خیلی دمپرش نباش یسر برو خونه جاریت تو حرفهاتم بگو من تا وقتی۷ماه حامله بودی نمیدونستم نه که غریبه ایم دور به دور خبر میشیم🙁

❤️‍🩹 I`m ok 
مادرشوهرت جلوش درموردت بدگفته.خدامیدونه چی گفته.رفتارای جاریتم بخاطر همونه.خودم این دورانو گذروندم.ا ...

نا حق نگم مادرشوهرم بد نمیگه ولی خوب حرفامونو  میگه  یعنی مطعنم خبرا منو بهش میگه خبرا اونم دیدم میگه ولی من توجه نمیکنم ک حرفی توش درنیاد من الان با جاریم رابطم خوبه ببینیم همو با احترامیم .مادرشوهرم برا منم همین ادا ها میومد برا اون جاریم با دوز کمتر  ولی من اجازه نمیدادم میگفتم زشته .منم از این جاری توقع داشتم اجازه نده و خودش همراهی نکنه حداقل . بخاطر همینه نه میرم خونش ن دوست دارم بیاد  چون ما باهم مشکلی نداشتیم و میتونست اجازه ندخ

کاربری دست دو نفر👧
2706