2733
2734
احتمال کدوم ماه بیشتره؟

۳یا۴

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظزت بازار کارم امسال بهتره یا سالی ک گذشت؟

سال جدیداتفاق های جدیدتجربه های جدید

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2728
گلم یه سوال بنظرت من برای محرم امسال باردار هستم؟ نمیدونم چرا انقد دوست دارم بارداریم تو مخرم هم باش ...

عزیزم بارداری و...وحتی سقط رونمیتونیم بااطمینان بگیم حتماقبل ازبارداری بریددکترتاایشون بهتون مشاوره بدن ولی ممکنه تومحرم بارداربشید

عزیزم بارداری و...وحتی سقط رونمیتونیم بااطمینان بگیم حتماقبل ازبارداری بریددکترتاایشون بهتون مشاوره ...

بعد از سقط تمام ازمایشات را رفتم سالم بودم. دکتر گفت از فروردین اقدام کن. تازه مریودم. ولی ماه دیگه میرم،همسرم میگه ن خرداد برو،بنطرت کدومش برم بیشتر احتمال نتیجه هست. ؟ انقد هزینه کردم ک دیگ جیبم خالی شده یه دکار ک میرم بیش از ۵۰۰هزین میشه

امیدوارم بچه داربشید یه حمدمیخونم وصلوات میفرستم🌹

2738
2706