2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۱ روز روزی ۱۰۰تا صلوات هدیه به حضرت زینب بعد حاجت روایی ۲۱تا تسبیح بگیر وپخش کن.

خوندن ۵تا حدیث کسا به نیت پنج تن آل عبا

من از این دوتا حاجت گرفتم  وبهشون اعتقاد دارم

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
2728
♥️🙏

اگ این دعاهایی ک گفتم خوندید وبه امید خدا حاجت روا شدید لطفا برای سلامتی بچه هام دعا کنید ...❤️🌹🙏

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
2738
اگ این دعاهایی ک گفتم خوندید وبه امید خدا حاجت روا شدید لطفا برای سلامتی بچه هام دعا کنید ...❤️🌹🙏

چشم حتما 

انشاالله خدا همیشه بهشون سلامتی بده♥️

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨

چله حدیث کسا 

ختم ۱۴ هزار صلوات

چله عاشورا

ختم ۱۲۴ هزار صلوات

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
چله حدیث کسا  ختم ۱۴ هزار صلوات چله عاشورا ختم ۱۲۴ هزار صلوات

خودت خوندی حاجت گرفتی؟ 

من اول ماه رمضون چله ی حدیث کسا و زیارت عاشورا برداشتم هنوز تموم نشده

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
خودت خوندی حاجت گرفتی؟  من اول ماه رمضون چله ی حدیث کسا و زیارت عاشورا برداشتم هنوز تموم نشده

هم خیلی دیدم گرفتن هم خودم

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706