2733
2739

مثلا تو یه شهر هستن  با فاصله ی ۱۰،۲۰دقیقه با ماشین 

ولی هر ،دوسه هفته یکبار می رن سر می زنن

یا اگه دعوتشون کنن  برای نهار یا شام رد می کنن یا بهونه می یارن !چرا!؟

پیاده۲دقیقه و۱۵ثانیه فاصله داریم

مادرم که فوت شدن نتونستم دیگه خونه شون برم

حالم بدمیشه

سالی۱-۲باربه اجبار

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من

20 دقیقه فاصلس

چن ماه ی بار میرم

پدرم پیره حوصله ی اذیتای بچه هارو نداره ب همین خاطر دیر ب دیر میریم

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2731

چرا می‌پرسین؟ 

من دقیقا همینطوریم چون اکثرا خونشون مهمون هس منم دوست دارم تنها ببینمشون من بخاطر همون آدما ازدواج کردم که نبینمشون دیگه الان با پای خودم نمیرم ..

بعد کلا درونگرا هستم و بیشتر تنهایی رو ترجیح میدم 

2738
آدم نزدیک باشه بنظرم هفته۲و۳باربایدبره.دعوتم کنن بایدبره.پدر ومادرن.کاری نکنین بعدها عذاب وجدان بگیر ...

من ازشون بیزارم 

می خوام بعد عروسیم همین رویه رو پیاده کنم 

دوری ودوستی 

فعلا عقدم

من ازشون بیزارم  می خوام بعد عروسیم همین رویه رو پیاده کنم  دوری ودوستی  فعلا عقدم

بعد عروسی واسه یه سر سوزن اون خونه میمیری الان ناراحتی اینجوذی میگی

«خدایا» شکرت واسه زندگیه عالیم ممنونم ازت خودت خوانواده کوچک منو همیشه شاد،سلامت نگهدار.
من 45 دقیقه باهاشون فاصله دارم اگه یه هفته نرم، مادرم خیلی ناراحت میشه و حتی پیش اومده خودش پا شه ب ...

تو مادرت خوب وبامحبته 

حتی اگه تلاش کنی نزدیک تر بری ارزش داره 

ولی پدر ومادر بد رو باید ازشون فاصله گرفت

من ازشون بیزارم  می خوام بعد عروسیم همین رویه رو پیاده کنم  دوری ودوستی  فعلا عقدم

اگه دلیل داری که هرجور خودت صلاح میدونی.ولی هیچوقت زیرآبشونو جلوی شوهرت وخانوادش نزن.جلوی شوهرتم نگو دوست ندارم برم‌.مردا بی ظرفیتن

خدایا شکرت🌸
تو مادرت خوب وبامحبته  حتی اگه تلاش کنی نزدیک تر بری ارزش داره  ولی پدر ومادر بد رو باید ...

بله همین الان مادرم زنگ زد که ناهار منتظرمه

من نمیتونم شما رو قضاوت کنم ولی به این فکر کن که اگه روزی بچه دار شی و بچه هات نیان بهت سر بزنن، برات سخت نیست؟

لااقل قطع ارتباط نکن، حداقل کمتر برو

همون شوهرت دو روز دیگه بهت سرکوفت میزنه

2706