2733
2734
عنوان

چند روزه که عقد کردم …

834 بازدید | 38 پست

دیشب رفتیم برای اولین بار خونه یکی از اقوام شوهرم … کل مدتی که اونجا بودیم همسرم فقط با صاحبخونه و زنش گرم خوش و بش بود و یکبارم با من حرف نزد فقط سر سفره دوبار غذا تعارفم کرد ،.. بعد که برگشتیم میگه چرا با صاحبخونه گرم نگرفتی و تو خودت بودی … گفتم من غریبه بودم اونجا شماها باید به من توجه میکردین تا من یخم باز شه ..توقع نداشتم وقتی تازه عقد کردم و رفتم اولین بار خونه کسی اینجور بشه …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این اختلاف اخلاق هاست پیش میاد

منم همیشه اروم بودم همه فکر میکردن خودمو میگیرم

برعکس شوهرم که خیلی گرم میگیره و از همه چی با همه حرف مقزنه

الان همه فهمیدن مم ارومم و مدلم اینه

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2731

مثلا باید چیکار میکردن🤔🤔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2738

یکم طول می‌کشه تا عادت کنی ب رفتارهاشون و کنار بیای 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

شوهرتوکه خوبه

شوهرمن پیش خونواده وفامیلش منوول میکردغیب میشد😭😭😭😭😭😭😭😭

یادم انداختی

بیادبشن باهاشون دعواکنم😁😂🤣🤣🤣🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

شوهر من تو مهمونیا اصلا اونجوری که من انتظار دارم، بهم توجه نمیکنه

حتی کنار من نمینشست

بعدا متوجه شدم که تو جمع معذبه

منم میرم مهمونیا سعی میکنم خوش بگذرونم و با خانما بگیم و بخندیم

این چیزا برای اوایل طبیعیه

بعضی مردا دوست دارن، توجه فقط برای محفل خصوصیشون باشه نه توی جمع

2706