2733
2739
عنوان

با خواستگارم خدافظی کردم دلم گرفته کسی هست حرف بزنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 62 پست
نمیدونم چرا ازش نپرسیدی؟

ما قبلا فرم پر کرده بودیم

تو فرم زده بود نه اهلش هست نه میخواد همسرش اهلش باشه منم پیش فرضم این بود که نمیکشه

تا اینکه پریشب دیدم یکم بوی سیگار میده یکم رو چهرش دقیق شدم دیدم عین سیگاریا لبا و لثه هاش تیره شده و دندوناش رنگ گرفته گفتم نظرت راجع به دخانیات چیه؟ گفت از کجا فهمیدی؟

فدا سرت ولی خیلی ضایع ست آدم مشاور باشه و تو مراحل آشنایی مخفی کنه همچین چیز مهمی رو

اونم با وجود حساسیت من

از جلسه ی اول فهمیده بود بدم میاد

خودش می‌گفت جلسه اول تو کافه که سیگار کشیدن دیدم بدت اومد یکی نیست بگه خب پس چرا نمیگی؟؟گذاشت جلسه سوم اونم وقتی خودم فهمیده بودم 😐 دیگه پسر پیغمبرم باشه نمیتونم باهاش ادامه بدم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ما قبلا فرم پر کرده بودیم تو فرم زده بود نه اهلش هست نه میخواد همسرش اهلش باشه منم پیش فرضم این بود ...

پس خیلی آدم قابل اعتمادی نبوده همون بهتر که رفت عزیزم  تو بقیه مواردم حرف و عملشون یکی نیست اینجور ادما

ایشالا بهترینا سر راهت قرار میگیره 🌱

نمیدونم والا منم نامزدم قلیون میکشه عادیه  تازه بعضی وقتام سیگار میکشه🤦🏻‍♀️البته بعد مدتی به ...

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️نمیدونم درسته که عادیه ولی میدونست واسه من عادی نیست

2740
اه لعنت بهش چجوری میخواسته پنهان کنه    

هی میگفت یه چیزایی هست که باید بگم...

من فک میکردم زن صیغه کرده😐

نگو منظورش اینه 

وقتی فهمیدم گفت همین امشب میخواستم بهت بگم

2706