2737
2734
 چند بسته نذر میکنی؟

گقتم‌که اولش۵بسته ۵تاهمسایه

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
عزیزم هیج توضبحی نداره فقط بگوخدایااگه‌این حاجتموبگیرم۵تابسته نمک نذرمیکنم موقع اذلن بدم به۵تاهمسایه ...

پس نمک رو با جلدش دادی درسته؟

تو نگفتی هدیه به حضرت زهراست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 خودت حاجت گرفتی؟ ــ نمیتونم یجره کنم سرگیجه میگیرم این نمازم کلی سجده داره

مامانم یه مشکل بزرگ برامون پیش اومده بود

این نماز خوند مشکل حل شد

فقط 46 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تیکر بارداری نیست]خدایاشکرت💚🌱یاحیدرکرار🌱💚🇮🇷💚 میشه با قلب مهربونت برای بابام دعا کنی؟ حالش خوب بشه🤲😭ان شاءالله همیشه در کنار خانوادتون خوش باشید تن همتون سلامت و دلتون خوش باشه🤲ملّتی که تاریخ خود را نداند، محکوم به تکرار آن خواهد بود... 

۳۰روزنمازاول وقت

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2738

برو ساختمان کودکان بی سرپرست ،یه هدیه ای براشون ببر یا شام بزار ببر یا ناهار چنتاشونو بغل کن تو دلت گریه کن نه روی قضیه چون دلشون تنگ میشه پدرومادر ندارن،  حاجتت برطرف میشه با کودکان بیسرپرست

2706