2733
2739
عنوان

میگه شب بمون خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1194 بازدید | 51 پست
بخدا ترسم همینه بهشم میگم میگه شوهرتم حلاله😐😐😐😐😐زبون نفهمههه

بگو درسته حلاله ولی امادگیش رو ندارم درکم کن

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بمون شوهرته

میدونم شوهرمه ولی باید یه سری چیزا رعایت بشه 

اول اینکه خونشون خجالت میکشم در اتاق به حیاط راه داره رفت امد اسونه ولی خب خانوادش بالاخره متوجهن ما چیکار میکنیم خجالت میکشم 

اصلا دوست ندارم تو نامزدی اتفاق بیفته هر چی استرسه برای منه کیفش برای اون

بگو برو بابا فردا من شکمم اومد بالا حرفارو قراره من بشنوم 

تو خودتو میزنی ب بیراهه 

ن دردی تحمل کردی ن حرفی شنیدی 

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

اون زبون نفهم نیست ،شما حلال خدا رو حروم کردین ،

خانوادت هم اگر مشکل دارن باید زودتر بساط عروسیتون رو جور کنند ،یا اصلا موافقت نمیکردن شما عقد کرده بمونید .

خیلی خوبه که خط قرمزی داری و تو این دوران (که خدای نکرده به هر دلیلی ممکنه به نتیجه نرسه) و تمام آپشن ها رو رو نمیکنی 😉🤭

بهش بگو برای موندن خونتون شرط محکمی دارم، که.... 

اگر میتونی رعایت کنی که مشکلی نیست، اما اگر نه همین الان بگو برم. (اگر هم دروغی در کار باشه که دیگه حرفتو باور نمیکنم) 

2740
🥲اگه خواب باشه مشکل ندارم که  بعد از ۵دیقه کارای اونجوری میکنه😂😐

اصلا شب بیدار بمونین فیلم نگا کنین دیر وقت بخوابین جوری ک بیهوش بشی کاری باهات نداشته باشه😂

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
اون زبون نفهم نیست ،شما حلال خدا رو حروم کردین ، خانوادت هم اگر مشکل دارن باید زودتر بساط عروسیتون ...

فقط خانواده من نیست خانواده خودشم بد میدونن 

تازه خودشه که نمیتونه عروسیو بگیره 

من مشکلم بارداریه یک درصد اگه این اتفاق بیفته هیچکس تو رومم نگاه نمیکنه 

حلال خداست اوکی ولی هر چی استرسه برای منه من دارم عذاب میکشم 

خب زودتر عروسی کنین 

تمکین درصورتی واجب میشه که شوهرت اسباب زندگی و یه مکان برای خودتون رو فراهم کرده باشه وگرنه نمیتونه تو رو به دردسر بندازه و تو معذب باشی

مرغ عشق ماده تا از لونه ای که قراره بعدا توش تخم بذاره مطمعن نشه، اجازه ی رابطه به مرغ عشق نر نمیده

بمون مادر شوهرم بیار وسطتون بخوابه 

مادر شوهرم ازون افریته هاست 

جلوی شوهرم و من چنان اوکیه با همه چی شرایط فراهم میکنه ما بریم تو اتاق ولی مامانمو دیدنی تیکه میندازه که دخترت یه وقت بچه تو شکمش نندازه

با آبجی یا داداشی هماهنگ کن ساعتای ۷ ۸ شب زنگ بزنه محمکم بگه بیا مامان بابا نگرانن فلان

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2706