2733
2734

من توی یه  استودیوی  عکاسی و فیلم برداری  دوره  کاراموزی میرم

بعد توی لوکیشن داشتیم از عروس دوماد عکس میگرفتیم

یکی از عکاسا که یه خانم هم سن خودمه ۳۶ سالشه

بعد جلو عروس دوماد بهم گفت چرا از همین زاویه که من عکس گرفتم تو هم  عکس گرفتی؟

مگه ندیدی من نگرفتم  با لحن  بد و  تند

قبلا هم بازم رفتارای  زشت داشته

من اون لحظه چیزی نگفتم فقط کلی جلو عروس دوماد خجالت کشیدم

بعدشم که بش گفتم ناراحت شدم از رفتارت اصلا نمیدونست کی و کجا رفتارش بد بود و شاکی هم شد

چقد اعصابم خرابه

حرمت عروس دوماد و نگه داشتم

ولی تو دلم موند چیزی بش نگفتم

اصن بگو به توچه مگه تو صاحب استودیویی یا دوربین مگه ماله توعه

نظرتون چیه باید همون موقع جوابشو میدادم

؟

سه ماههه دارم میرم اونجا  دلم نمیخواد  برم  دیگه

حس بدی دارم که تحقیر شدم و جواب ندادم

این یه گفتگو ساده بین همکار ها هستا 

به نظرم شما خیلی حساسی

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /

کارآموزیت کی تموم میشه ؟ 

کار خوبی کردی جلو عروس داماد باهاش بحث نکردی 

کار خوبی کردی که بعدش بهش گفتی دیگه خودشا جمع میکنه 

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهش بگو نفهم کار آموزم استاد شیفو عکاسی که نیستم
زیادم خودتو درگیرش نکن ارزش نداره

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))

بله باید جواب میدادی . هنوزم دیر نشده ، هر زمان برات قیافه گرفت ، بهت توهین کرد جوابش و بده . با لحن خودش . حتی اگه شما مقصر باشی نباید جلوی دیگران ضایع ات کنه . قبلا سر منم اومده کلی خجالت کشیدم ولی بعدش هیچوقت اجازه ندادم کسی اینطور باهام رفتار کنه . البته جلوی عروس دوماد باید یه جوری با سیاست رفتار میکردی که اون ضایع شه . مثلا با خوش اخلاقی و حالت خنده میگفتی عه عزیزم متوجه نشدم ، حالا چرا داد میزنی ، یا چرا جلوی عروس دوماد برام قیافه گرفتی . همونجوری با خنده تا بفهمه باید جلوی دیگران رعایت کنه .

با بی احترامی گفت

تو محیط کار این حجم روحیه حساس دووم نمیاره 

باید خیلی سر سخت تر باشی

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2738

منم کارآموز ودینگم درخواست دوستی قبول کن 

کاربری قبلیم برام مثل دفترخاطرات بود حیف تعلیق شد:) خاطراتی که دوران دبیرستان دانشگاه شروع عشق و تمام شدنش بعد سالها و شروع شدن زندگی جدید و تمام لحظات خوب و بد را در بر داشت