2737
2739
عنوان

اگ مهمون سر زده بیاد خونتون چیکار میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 41 پست
اره ولی نه بزا فامیل دهن گشاد ما ک  تا ابد حرف بگن نیارم سنگین تره 😂

برای منی که کم خوراک هستم و یه سیب رو نمیتونم کامل بخورم خیلی خوبه که میزبان خودش خورد کنه و یه تیکه سیب یا کیوی بهم تعارف کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای منی که کم خوراک هستم و یه سیب رو نمیتونم کامل بخورم خیلی خوبه که میزبان خودش خورد کنه و یه تیکه ...

آره منم اینجوریم دوست دارم اصلا یکی برام میوه آماده بیاره خیلی هم خوبه ولی ۷ب فامیل مون منتظر یه جرقه ان تا ابرو تو ببرن 😅

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2731
اگه خونم تمیز باشه مشکلی ندارم  اگه تمیز نباشه  نمیدونم چیکار کنم

تمیز ک هست 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2738
اسنپ سفارش بده

نمیتونم عزیزم شهر مون کوچیک اسنپ نیست  که حالا ولش کن یه مقدار پفیلا هم گذاشتم چای و میوه و عناب آوردم کافیه ذیگه انشالله این دفعه ۷وراکی میخرم زیر خاک  میکنم 😂😂

اصولا اطرافیانم یاد گرفتند خونم سر زده نیاند

ولی اگر بیاد کسی و چیزی نداشته باشم

یا خونم بهم ریخته باشه

جلو خودش شروع میکنم جمع کردن

بعدشم میگم شرمندتونم اطلاع نداشتم شما تشریف میارید

چیزی ندارم برای پذیرایی

بعد هر چی دارم میارم براش 

یاد بگیره سر زده نیاد

چون خودم هرگز سر زده هیچ‌جایی نمیرم

تو خونه ما همیشه کلی شیرینی زاپاس هست 

تو هم میخری شوهرت میخوره دوباره بخر نزار خونه خالی بمونه مهمون مهمونه‌ دیگع اومد دیه نمیتونی بیرونش کنی ک شوهرتون بزرگ پیش مهمون برو بیرون زود ی بیسکویتی‌ شیرینی چیزی بخر بخورن

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
2706