2737
2739

بهتون چه قرصی داد ؟ برای بچه ضرر نداشت؟ 

توروخدا اگه میدونین راهنماییم کنین نگرانم

من ۲ ماهه باردارم با دستگاه فشارسنج فشارم رو میگیرم آریتمی نشون میده.. هنوز دکتر نرفتم 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما خسته نباشي كه انقدر برا خودت و بچه ت ارزش قائل نيستي كه يه متخصص بري بعضي ها تا باهاشون دعوا نك ...

آخه من دوران مجردی هم آریتمی داشتم رفتم دکتر ی مدتی قرص خوردم آروم شدم 

الان ازوقتی ازمایشم مثبت شده بازم اریتمی دارم 

بخدا میخاستم برم ولی دکترم ک اونموقع رفتم پیشش بعده ۱۳ میاد.. لعنت ب عید اصلن خوشم نمیاد از عید بس ک همه چی تعطیله مخصوصن دکترآ

2728
شما مگه خودت متخصصی که آریتمی رو تشخیص بدی اونم با فشار سنج خونگی؟

عزیزم اخه من قبلن هم اریتمی داشتم دکتر قرص بهم داد آروم شدم ولی الان بازم اومده سراغم 

شانس دکترمم بعده ۱۳ میاد ک برم پیشش 😢

چه قرصی مصرف کردی اون دوران استارتر؟

نوار بهداشتی معطر دیگه چه کوفتیه؟!انگار وسط جنگ تیر خوردی؛ یکی بیاد گلاب بپاشه روت😂 می‌تونم راجع به آریتمی قلبی و پرولاپس طبق تجاربی که در طول بیماری داشتم، کمکتون کنم❤️ 
2738
ی قرصی بود ب اسم متازیرو  البته انواع آریتمی هست تند و کند برای من از نوع کندش بود ضربانم خیل ...

آخ... برادی کاردی داشتید پس 🥲 

نوار بهداشتی معطر دیگه چه کوفتیه؟!انگار وسط جنگ تیر خوردی؛ یکی بیاد گلاب بپاشه روت😂 می‌تونم راجع به آریتمی قلبی و پرولاپس طبق تجاربی که در طول بیماری داشتم، کمکتون کنم❤️ 
اره عزیزم.. شمام آریتمی دارین؟  البته برای من همش از استرسه هم دکتر گفت هم خودم میدونم وقتایی ...

بله منم آریتمی دارم ولی تاکی کاردیه 

فکر می‌کردم استرس فقط تاکی کاردی به همراه داره نمی‌دونستم برادی‌کاردی هم شامل می‌شه 🥲

بله منم آریتمی دارم ولی تاکی کاردیه  فکر می‌کردم استرس فقط تاکی کاردی به همراه داره نمی‌دونستم ...

منم تاکی کاردی هست.  

مال شما تا چند میره؟ من تا ۲۰۰ بود تو هولتر 

از طرفی گاهی هم تعدادش کم بود مثلا تا ۲۶ اینا بود   بین ۲۶ تا ۲۰۰. 

ولی کلیتش تاکی کاردی بود 

منم تاکی کاردی هست.    مال شما تا چند میره؟ من تا ۲۰۰ بود تو هولتر   از طرفی گ ...

برای من تا ۱۹۸ رفته موقع استراحت... 

برای من تا ۱۹۸ رفته موقع استراحت... 

پس تقریبا مشابه بودیم ازاین نظر. متمم تو اون۴۸ ساعت فعالیت نداشتم 

ببخشید شما فشارخونتون هم بالا میره؟ 

الان دارویی استفاده میکنید؟

من برعکس همه  موقع استراحت مشکلم بیشتر هست تا زمان فعالیت. مثلا من والیبال کار میکنم به ندرت اون موقع ضربان بی نظم داشته باشم بالا میره تا۱۸۰ ولی بی نظم نیست اون موقع 

اکثر ضربان های نا به جا  و بی نظم زمان استراحت بوده حتی استرس هم اونقدرها بهم نمی‌ریخت   تغییر حالت از نشسته یه ایستاده خوابیده به ایستاده یا نماز خواندن یا جا به جایی کوچیک توی اتاق یا یک ذره احساس گرما یا بعد غذا یا زمان بیدار شدن  بشدت  بی نظمی ایجاد می‌کنه.   کم خون هم نیستم اصلا. نمی‌دونم چرا من برعکس بقیه ام. همه میگن موقع ورزش بدتره ولی من برعکس. دکتر گفت والیبال نرم ولی واقعا موقع ورزش مشکلی حس نمیکنم حالا یا هست من متوجه نیستم یا واقعا اون موقع نیست. 

مال شما موقع فعالیت چطور بود ؟

2706