2733
2739

نفری ۱۰۰ گرم

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۲ کیلو 

زیادم هست

هرکی گفت مدرک تحصیلی مهم نیست، دانشگاه مهم نیست، سطح خانوادگی و فرهنگ مهم نیست محکم بزنید توی گوشش. جهان بینی آدم ها و شخصیتشون در خانواده و محل تحصیل و کار شکل میگیره! آینده ی آدم ها شخصیت آدم ها همیناستتحصیلات و لول خانوادگی فقط برای کسایی مهم نیست که ندارنشفقط کسایی میگن تحصیلات شعور نمیاره که تحصیلات ندارن تحصیلات با خودش جهان بینی و بینش و شعور میارهاگر میبینید که یکی تحصیلات داره و بیشعور هست به این دلیله که قبل تحصیلاتش خیلی بیشعورتررررر بوده و الان بیشعور هست
2740
خیلی کمه

استانداردش اینه

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

برو قنادی کیک هارو نگاه کن تو ذهنت برش بزن ببین ۱۶ برش آبرومند به کدام میخوره بپرس چند کیلوییه   برای تعداد بالا کیک کوتاه سفارش بده که برش هاش خوشگل بشه این کیک بلندا برش میزنی خیلی ضایع میشه